Jump to content

ViktorMPI

Uživatelé
 • Content Count

  1 157
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

Recent Profile Visitors

1 763 profile views
 1. Ano, u mě jsem také hlavně vypnul start-stop, resp. aby si auto pamatovalo poslední nastavení. Pak mi vadilo, že po otevření dveří se muselo držet tlačítko na dojezd oken. Na welcome light jsem deaktivoval potkávací světla a místo nich aktivoval mlhovky. Někdo ještě rád, když mu na denní svícení svítí i zadní světla. Bootmode flashne jen jednotku motoru a možná převodovky, ne? Já potřeboval mimo to i originální flash centrální jednotky. Update všech jednotek (I-level update) udělá i autorizák, jenže s novějšími verzemi softwaru se uklidnil zvukový projev výfuku. Několik lidí bylo zaskočen
 2. Já jsem Romanovi poslal odkaz na seznam, aby si mohl přečíst, jaké změny lze provést, ne aby studoval FDL kódování. V bimmercode není předdefinováno všechno. Já jsem přes e-sys flashoval ECU a zapsal retrofit M Performance brzd a Alpine tak, jak to má správně být (to bimmercode ani v expert modu neudělá), takže e-sys používám i na FDL kódování a nemusím dokupovat bezdrátové adaptéry. Ano, pro jednoduché změny může stačit bimmercode, ale neznamená to, že je lepší. Spíš bych se bál toho, že dost lidem se po jeho použití něco pokazilo a nepomohl ani backup.
 3. Na BMW se dá taky nakodovat několik užitečných funkcí. Tady je vypsaná většina z nich 😉
 4. Zatmavení lamp folií se mi nelíbí, ale existuje verze tmavších zadních LED lamp z Shadow edition (vpravo na obrázku). Já mám M Performance (uprostřed na obrázku), tmavý je vnitřek, ne krycí plast, proto to podle mě vypadá lépe než zatmavení krycího plastu folií, které dost sníží intenzitu světla, což není moc bezpečný.
 5. Nerovná. Já koupil u BMW dealera M Performance výfuk téměř za poloviční cenu a M Performance brzdy s cca 30% slevou. V EU už BMW nesmí montovat některé M Performance díly. Možná i proto jsou dnes k sehnání s pěknými slevami. Ale jinak se vyrábí i neoriginální karbonové doplňky, které ale tak dobře nesedí.
 6. LED, jiný design a krycí plast je víc vytvarovaný. Pak ještě existují trochu tmavší z shadow edition a M Performance
 7. Pro model před faceliftem se dokupuje originální BMW retrofit kabeláž. Číslo dílu: 61 12 2 410 220.
 8. Já bych se přimlouval za zadní faceliftovaná nebo M Performance světla 👌
 9. Něco takového https://www.escape6.cz/p3-gauges-pridavny-budik-do-vydechu-ventilace-pro-bmw-m3-m4-f8x-id469891/
 10. Mně se líbí obě varianty. Pokud si nejsi jistý, tak ať Ti ho nechají v kufru. Nový stojí cca 1400-1700 Kč.
 11. Je to časově náročný. Mě to poprvé trvalo něco přes 30 hodin (mytí, dekontaminace, leštění, 3 vrstvy keramiky).
 12. Souhlasím s tím, co tu píše raym0n. Když už člověk zainvestoval do keramiky, tak se vyplatí používat i vhodné čistící prostředky. Když myju celé auto, tak používám v ručním napěnovači jako pre-wash ph neutrální ValetPro Advanced Neutral Snow Foam - https://www.detailingshop.cz/predmyti--myti-a-suseni/valetpro-advanced-neutral-snow-foam-5l-aktivni-pena/ Pokud se potřebuju zbavit hlavně hmyzu, tak používám Gyeon Q2M Bug & Grime - https://www.detailingshop.cz/predmyti--myti-a-suseni/gyeon-q2m-bug-grime-1l-univerzalni-cistic/ Po aplikaci stačí opláchnout. Samozřejmě to zvládnou i lac
 13. Dnes jsem taky přezul na Pilot Sport
×
×
 • Create New...