Jump to content

VenousekVesely

Uživatelé
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutrální

Recent Profile Visitors

737 profile views
 1. Ahoj lidi,téma jsem nenašel,ale věřím,že tu určitě je,tak se předem omlouvám.Octavia 1,2010,1.9Tdi,najeto cca 135.000km.Chtěl bych nechat vyměnit olej v servu,v mém okolí každý tvrdí,že se to nemění,ale dle mého názoru se do toho nikomu nechce.Tak se ptám,Okolí PRAHA,BEROUN,nějaký servis co to mění nebo někdo kdo by to vyměnil???
 2. Zavolej do autorizáku a podle VIN,Ti sdělí barevné označení pružin.Ještě se mě nestalo,aby za to někde a někdo něco chtěl.
 3. Jo,ne nadarmo se říká,že kola dělají auto.😄
 4. Konny:ano souhlasím,že se to zvedne když dáš nový díly,ale max +1cm a tohle je opravdu moc!Včera jsme porovnávali origo tlumič s Kayaba,Sachs,Monroe a B4.Ty tlumiče jsou naprosto totožné s originálem.A i když přeci tlumič bude tužší,tak Ti nemůže změnit výšku auta.Já sám než jsem dal pružiny Eibach,tak jsem dal B4 na origo pružiny a bylo to v cajku.Ale vyhodil jsem uložení Lemforder a dal origo.Ten Lemforder má trochu jiný tvar,což by asi tolik nevadilo,ale je oproti originálu jako kámen hrozně tvrdý,takže taky auto nepustí dolů.Když jsem tam měl uložení "L",tak když otevřeš kapotu a na hrncíc
 5. Čus,hele je to samozřejmě na tobě,ale když si to tady pořádně pročteš,tak jestli se nepletu (Hi,Hi,Hi),tak co jsou tady na fóru přispěvky,tak na -50mm se doporučují i ty jiné tlumiče.Já jsem volil -30mm právě z důvodu abych zachoval OEM tlumiče a hlavně aby se stím dalo tak nějak normálně jezdit.Myslím,že těch -30mm je takový rozumný kompromis.
 6. Čus tak ProKit je -30mm ideální na seriový tlumič.Sport Line je myslím -50mm a už se doporučuje i tlumič s kratší pístnicí.
 7. Tak ty Bilsteiny B4 jsou suprový když vezmu cena/výkon.Vezmi celou tu sadu viz:odkaz Patrik77.Předek:tlumiče,horní uložení,ložisko+nové šrouby.Zadek je jednoduchý=tlumiče+nové šrouby.
 8. Konny,bohužel i ten Lemforder je jiný!Kdysi jsem se tu kvůli tomu hádal myslím Martin_ASV.Dej origo uložení a pružiny a budeš mít klid.Vím,že je to pomalu 3x tak dražší ale bohužel.
 9. Čus no na tohle si přeci zvyknout nemůžeš tvl.😃.Dělají to pružiny a horní uložení.ZKUŠENOSTI.Tlumiče B B4 jsou v pohodě,miska výš není,je totožný s originálem.Horní uložení když není origo,tak je to vždy na ho*no!Vem origo a jakoukoliv jinou značku a porovnej.Vím,že pružiny OEM,horní uložení OEM je cenově úplně někde jinde,ale jedině tak budeš mít Octu jako dřív.Nech to znovu rozebrat a dej tam jen ty staré origo pružiny "na zkoušku než koupíš nové" a uvidíš sám.
 10. Jednoznačně origo a máš klid.A cena jak píše psovod,takže vůbec nic hroznýho.
 11. Gratuluju!Ta péče se prostě vyplatí,říkám to furt 😁
 12. psovod: ty potahy sedí naprosto skvěle,hodně lidí si myslí,že jsou přečalouněné sedačky.A u toho řidiče,to je dle mého tím,že se to sedadlo nejvíc používá.
×
×
 • Create New...