Já ti můžu Rapida jenom doporučit, přesedlal jsem z Octavie 2 a jsem zcela spokojený. Mám 1,2Tsi 77 Kw a motor šlape jako hodinky . Zatím mám najeto něco přes 11.000 km . Pokud ti můžu poradit tak kup raději nové auto u kterého budeš mít záruku než 3 roky staré bez záruky . S potřeba do 7 litrů a když jedu dálnici okolo 120 km/h tak jedu i pod 6 litrů. Pokud tomu šlapu na krk (160-190km/h v DE) tak jede do 8,5 litru .