Přejít na obsah

bburago

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    117
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele bburago

  1. Krasavec, ať slouží a jsi spokojený.
  2. Tam já jezdím denně. Měl si bliknout nebo troubit.
  3. Já myslím , že budeš. Já bych neměnil.
  4. Doufám ,že si koupil i prodlouženou záruku na 4 roky . Pokud ano tak můžeš být 4 roky v klidu.
  5. Blahopřeji ,ať šlape jako hodinky. Dobrá volba.
  6. Další novinka - mračítka předních světel
  7. Vorlíku, řidič a něco málo v kufru řekněme tak 35 kg. Samozřejmě tempomat vypnutý.
  8. Já ti můžu Rapida jenom doporučit, přesedlal jsem z Octavie 2 a jsem zcela spokojený. Mám 1,2Tsi 77 Kw a motor šlape jako hodinky . Zatím mám najeto něco přes 11.000 km . Pokud ti můžu poradit tak kup raději nové auto u kterého budeš mít záruku než 3 roky staré bez záruky . S potřeba do 7 litrů a když jedu dálnici okolo 120 km/h tak jedu i pod 6 litrů. Pokud tomu šlapu na krk (160-190km/h v DE) tak jede do 8,5 litru .
  9. Premiera RS v červenci : http://www.auto.cz/skoda-octavia-rs-svetova-premiera-goodwood-73587
  10. Ten zámek řazení má umístěný stejně jako Rapid a taky jsem musel šoupat sedačku. Již jsem našel polohu sedačky a bezproblémového přístupu k zámku. Chce to čas a člověk si zvykne.
  11. Už mám odpověď ze Škody Auto. Tento paket bude dostupný od června 2013.Fotky sem klidně vlož.
  12. Na akci už je pozdě, protože trvá do konce března a autosalony již mají plné pořadníky.
  13. Jak je možné ,že máš na předním nárazníku namontovanou podložku pod RZ , když tam má být údajně čidlo pro aktivní kapotu ? Že by se na autosalon tato informace nedostala ? Jinak blahopřeji k novému autí a ať slouží tak jak má.
  14. Já jako majitel Rapida poznám rozdíl hned ,stačí se zaměřit na plast mezi světlama a maskou. Octávka ho má o hodně širší a hlavně v laku. Koncem března budu mít Octávku na dva dny a tak se těším na srovnání.
  15. Kdy bude v prodeji tento Styling Kit ?
  16. Octa ze 5 mega : http://www.dasweltauto.cz/Car/641448/octavia-iii-ambition-1-6tdi-cr-dpf-77kw Dobrej překlep.
  17. Řeším právě následující situaci . Jakým způsobem legálně zapsat větší disky do TP. Bohužel mám verzi Greenline a tudíž mám v TP povoleny pouze 15' a rád bych tam dal 16'nebo 17' . Je možné dostat od Škodovky nějaký souhlas se zápisem do TP nebo musím koupit jiná kola a na základě typového listu je nechat zapsat. Děkuji za Vaše rady.
  18. Taky už jsem ho viděl , několik měsíců stál v bazaru na Jarově a teď jsem koukal ,že zase stojí v Pyramidě v Průhonicích. Pokud to srovnám s mojím Rapidem . Tak se podívám na cenu tak je to neprodejné auto. Jelikož já jsem koupil Rapida v Eleganci za podobnou cenu. Mlhovky jsou vyráběné doma. Jsou tam vloženy dvě čočky .
  19. My taky zatím nic. Stále čekáme.
  20. Krasavec, ať slouží jako nám. Zatím po prvních zkušenostech tak auto splňuje přesně to co jsem od něj očekával. :palec:
  21. Špatně si to pochopil ty bílé diody by byly pod odrazkou, tudíž by to svítilo červeně.
  22. Cosby to by na to musely být nějaké doplňky. Našel jsem pouze zadní křídlo a to je vše. Čekám s čím vyleze Milotec.
×
×
  • Vytvořit...