Přejít na obsah

Audio sestava


Guest Bonnini

Doporučené příspěvky

Guest Bonnini

Zdravím , chtěl bych do oktulky v kombíku udělat nějaký pořádný hifi , v komponentech už mam jasno , ale ještě nevím jak to rozložit do auta , do předních dveří new 16cm komponentní repro , a do kufru 2x subwoofer , a pak jestli tam má cenu dávat repro i do zadních dveří aby to nepřehrával už sub , možná dozadu jen dát vejškáče coš , nebo kam se daj ještě umístit aby to bylo dobře ozvučení z místa řidiče. Dík za rady

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Zdravím , chtěl bych do oktulky v kombíku udělat nějaký pořádný hifi , v komponentech už mam jasno , ale ještě nevím jak to rozložit do auta , do předních dveří new 16cm komponentní repro , a do kufru 2x subwoofer , a pak jestli tam má cenu dávat repro i do zadních dveří aby to nepřehrával už sub , možná dozadu jen dát vejškáče coš , nebo kam se daj ještě umístit aby to bylo dobře ozvučení z místa řidiče. Dík za rady

 

Jak již psali kluci. Na zadní repro se vybodni. Kor když chceš zvuk mít hlavně u řidiče. Kup o to lepsí komponenty dopředu. Když jdeš na koncert tak ti to taky hraje akorát zepředu ;-) co se týká subu tak jestli 2x nebo 1x je jen na tobě. Záleží jakej woofer a co k tomu za zesík. Co jsi za komponenty vybral když už máš jasno? Ono taky můžeš koupit super repra + super zesík,ale nemusí si to společně "sednout".

 

Zdravíčko pánové,poradte dobré autoradio s bluetooth do 5000

 

Koukni po netu a něco vyber. Záleží co od toho čekáš. Vyber si dva tři kousky dle tvých možností a představ a mi ti pak můžeme poradit kterej by byl lepší...Ale takhle se těžko radí. ;-)

Odkaz ke komentáři
Tak z tutěch dvouch co jsme tak v rychlosti koukl tak za mě ač nerad vede sony. Má podporu karet (je mě jasný,že tam stejně budeš ládovat převážně MP3, takže karta velkou výhodou) a u kenwooda jsem nenašel funkci přenesení seznamu...

ja mam pincka na SD karty, USB, MP3 za 4600 a jsem s nim spokojenej... myslim ze je to 4100 nebo 200

Odkaz ke komentáři
ja mam pincka na SD karty, USB, MP3 za 4600 a jsem s nim spokojenej... myslim ze je to 4100 nebo 200

 

Jo to je hezký,ale tak trochu mimo to co kolega Jenda scháněl a vybíral. Každopádně pioneer dobrá značka. Taky mám teď jednoho prozatimně v octě... ;-) Jinak prostě jsme úchyl a mam všude nacpaný clariony a jeden se válí připraven aj do okty...

 

Tak už jsem se rozhodl pro http://www.audioexpert.cz/autoradia/sony-mex-bt3700u:ranks

 

ikdyž je to sony,je to dobrá značka,nicméně mi moc nesedí.Ale má to co chci.

 

Jo sony není špatná značka,sice ne zrovna expert na autohifi. Od doby kdy začali vydávat řady SONY Xplod tak šli do pr**le,ale dřív to byla špička. Jinak si myslím, že jsi určitě z možného výběru vybral dobře a chybu jsi neudělal... ;-)

 

ja bych mozna doporucil tento set:

 

http://www.autoradiashop.cz/autoradia/detail.aspx?id=3978

 

Woofer + zesiik ma i dost kladne hodnoceni (je to takovy hodne levny set, ktery dokaze zahrat dobre + je na nem tady sleva)

 

Jo tenhle setík za tyhle love po slevě není špatnej. Jen bych od toho wooferu moc nečekal že bude hrát(už kvůli konstrukci bedny),ale bordel bude dělat pěknej. Každopádně do začátku to je dobrá sestavička :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Ja by som do sony nesiel....mam s nim skusenosti a bieda.....ale skor Alpine, Clarion a tak ale zase ani sony neni zle......a hlavne pri woofer-y treba dať bacha na bednu a všetky aspekty čo k tomu patria.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...