Přejít na obsah

maca/octavia combi 1.6 74kw


Doporučené příspěvky

copak to je za bludičky???? radši sis měl připlatit a koupit s 9-13 SMD diodama...ty svítí :)

Jen bych měl technickou. K čemu tak silný parkovačky? Já mám taky 1SMD a naprostá spokojenost. Parkovačky jsou od toho aby bylo vidět že tam auto stojí a ta 1SMD svítí víc jak origo. Na svícení mám potkávačky... Taky jsem pro LED,ale tady mě malonko uniká smysl...

Odkaz ke komentáři
Já osobně to na denní svícení nepoužívám...na to mám zapojene mlhovky-a to zákon plní přesně :)

a když už si u té homologace..ty tvé diody homologaci pro provoz na komunikacích mají když je máš v autě? :angry: :angry:

No asi nemají stejně jak ty tvoje. Ale myslel jsem to spis jako to denní svícení, že v tu chvíli vlastně stejně nesvítíš... Jen jsme to asi blbě napsal... Nejsem jeden z těch co by nedal na auto nic co není homologováno,ale tak nějak rozumně...

Odkaz ke komentáři

ja se v tom uz prestavam orientovat... vzdyt svitit mlhovkama je nelegalni, ne? :) treba na OII predface taky nemuzes svitit mlhovkama jako denni, aby to bylo legalni, i kdyz snizis intenzitu

Odkaz ke komentáři

no to je mozny, ale porad je to mlhovka :) tady muzu zase argumentovat tim, ze OII FL ma ty svetla dole rozdeleny a kraje fungujou jako denni, takze OII a OII FL to maji reseny stejne a taky by to u OII predface nikdo nepoznal :angry: ale byt to nesmi

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

no ja jen, ze se tady ohanite tema ledkama :) a pak z tebe vypadne, ze svitis mlhovkama :angry: to je prast jako uhod :angry: a dovol, abych te citoval "přesně to plní fonkci podle zákona" tak ja uz nevim, to zapominate behem par minut, co jste napsali? :D

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

:) řešilo se jak to svítí..a že se dají použít na denní...sem jen říkal že ja osobně diody-parkovačky na denní nepoužívám..že ja to mám na mlhy. a ty kecy ohledně homologace nesmíš brát važně...to sme se jen tak škádlili :D

já osobně jestli něco homologaci má a nebo ne neřeším...je to pěkné a učelné tak si to tam dám...

a co je psané v zákonu jak to má fungovat????? přesně podle toho to funguje :D podle té definice co tam je napsaná :angry: :angry: :D

Odkaz ke komentáři
podívej se do mlhovky v OI...na celé horní půlce je clona...takže to svítí jen dolu...u OII to je úplnějinak řešené a může to oslňovat....taky nikdo hlavně neřekl že to je legální...jen že to funguje perfektně :D

 

je pravda že mlhovky u O1 neoslnují :D ...........nemáte někdo cestu kolem,že by mě je někdo zapojil :o

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...