Přejít na obsah

dotaz na xenony


strndy

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny z klubu, sice ještě octu nemám, ale v nejbližší době budu měmnit za Toledo 1m 11OKW, sháním je na netu a přemýšlím jestli s xenonama nebo ne, kámoš má fabii RS a nějak mu tam prý svítí málo, tak se chci zeptat jestli na tom octa není stejně, není lepší obyčejná světla

Odkaz ke komentáři

Mám xenony na octavce I, naši mají xenony na octavce I ale musím říct, že auto, které mi svítilo nejlépe byla octa I předfacelift s nějakýma 150% žárovkama do bíla. Auta na mě neblikaly a svítilo to parádně. Jinak xenony supr na suchu a sněhu, bílé světlo je znát, že se léoe šíří, ale na mokru je to docela slabota. Každopádně auto s xenonama vypadá 1000000000000000000000x lépe než bez xenonů. A votom to je;)

Upraveno uživatelem Maxim
Odkaz ke komentáři

Osobně bych šla do xenonů, ale je tam trošičku problém s tím svícením. Táta má na octě xenony a říkal něco o tom že xenonové výbojky časem propálí parabolu světla a tím pádem se špatně odráži světlo ven a proto to svítí málo. Paraboly jsou plastové a zřejmě jsou ve světlech vysoké teploty a časem se to propálí. Na mojí octě mám klasické světla a svítí trošku mín ale jednu dobu to bylo lepší než xenony na tátové až vyměnil paraboly tak to svítí líp. Když jsou světla opravdu v pořádku tak svítí určitě lepší než klasické halogeny. A bílé xenonové světlo dodává autu šmrnc i celkově to auto vypadá s xenonama hezčí. Ale rozhodnutí je na tobě.

Odkaz ke komentáři

Muzu se te zeptat, kde tatka a za kolik koupil ty paraboly do tech xenonu? A kdo mu to menil? Díky

Měnil si je sám, mám takový pocit že je sehnal na netu od někoho ale zeptám se a napíšu ti. A taky mám takový pocit že nebyli nové ale už použité. Hned jak ze zeptám tak ti dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann

Dají se sehnat jen korpusy pokud máš origo xeny tak je to nejlepší volba co se týká vypalování tak čočky jsou ze skla hlavní problém je že se na nich postupně ukládá velmi jemný prach ale dájí se (čočky) vyčistit :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj mám dotaz. Mám předek předfacelift a chci ho předělávat na nový předek facelit a mám možnost koupit halogeny uplně nové se vším na facelfit za 1850,- to by šlo a prošlo STK i u poldů ale mám nabídku i na xenony za 3500,- z RS mají i ty lektromotůrky + bych měl nárazník s ostřikováním. Prošlo by to potom na STK a co poldové na tohle, když je to jakoby přestavěno ale v TP není napsáno, že jsme měl auto předfacelift. Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

zdravím,

koupil jsem OI a xenony nejsou org, ale natačí se při startování. čidla na nápravách určitě nejsou, to jsem zjistil při evidenčce. Při dotazu byv. majitele je prej v světlometu nějaký senzor (bublinka, kulička, nebo něco takového) který natočí světlomet při zatíženém kufru. (neměl jsem možnost to zkusit) existuje něco takového, nebo je to šméčko. díky za odpověď

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...