Jump to content
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic

TomasB

Uživatelé
 • Content Count

  12 381
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

Recent Profile Visitors

2 860 profile views
 1. Hoši, jezdil jsem a nebo se v tom vrtal. Za prvé, když vrazím kameru do 12V zasuvky, tak se nic neděje. Nenabíjí, ani při puštěném motoru. U řidiče není, tam už je jen USB, jedna je u zadních sedaček a druhá v kufru. Ani jedna kameru nesepla, respektive nenabíjela. Nevím proč. Za další, po aktivaci komfortního nastupování/vystupování, mám blbě nastavenou polohu a nevím, jak ji nastavit. Jak vypnu auto a otevře dveře, tak mě to skřípne k volantu. Opěrka vyjede směrem k volantu a sedák nahoru. Je tam deb*lně nastavená poloha a já celej den nepřišel na to, jak uložit polohu, kterou chci. Pro jízdu je to OK, to se automaticky nastaví z předešlé jízdy nebo mohu vyvolat z paměti. Ale nebaví mě se do toho soukat jak do tanku.To komfortní nastupování/vystupování má fungovat tak, že volant vyjede nahoru a křeslo se odsune. Jenže já mám nastavenou nějakou zpičenou polohu toho křesla a jsem z toho na mrtvici. Nedaří se mi rozchodit aplikaci na parkování/vyparkování přes mobil. Nejdál jsem se dostal, že se mi jednou povedlo auto skrz to nastartovat, ale stejně jsem s ním nepohnul. A to byl tak jeden úspěšný start na 100 pokusů. Něco se tam seká a padá mi spojení s autem. Netuším proč, když je to přes heslo a PIN spojený. Jinak jezdí krásně. To autonomní řízení, tak to funguje opravdu výborně. Do pražských kolon si od teď mohu kupovat noviny. Jede to naprosto samo a spolehlivě. V noci světla, tak to je taky masakr.
 2. Abraka dabra, mulisy bulisy, simsalabim Hoši, jsem z toho vykulenej a až teprve teď tomu nemůžu uvěřit, že jsem to fakt udělal a že ho mám. S některejma věcma zápasím, nevím jak nastavit. Nepovedlo se mi parkování/vyparkování mobilem. A objevuju a učím se. Ta předváděčka, co jsem měl, to bylo takové holé kuře, tak teprve teď řadu věcí zkoumám, jak to funguje a jak na to. A je to fuška. Fakt Mercedes je jinej.
 3. Tak mě přesně v 8 vzbudil pan z MB, že auto je připravený a že jestli mohu dojet už teď. Tak dám kafe, sprchu a jedu. Jen teda chudák Maty, ten chtěl jet se mnou, ale je v práci.
 4. Kdepak, oni teď na tohle mají speciální oddíl. Tyhle auta odstavují a dokud to majitel neupraví, tak nesmí na silnici. A řeší právě i takové barvy, jako zlatá, stříbrná, protože to oslňuje. https://www.garaz.cz/clanek/nemecke-policii-dosla-trpelivost-s-vyraznymi-polepy-aut-21001561 https://www.autoforum.cz/zajimavosti/nemecti-policiste-bojujici-s-pozery-zabavili-lamborghini-proto-ze-bylo-moc-zlate/
 5. V Německu si tě vychutnají 😂
 6. Už se ti problémy řadí do kolonky vyřešeno?
 7. Jo, teď koukám, že jsem vynechal, že v těch Dobrovicích už bylo od pátku. Tedy nikam nekoukal, ačkoliv to celou dobu tvrdil.
 8. Petře, teď jak už je auto na salonu, tak zvedá telefon do 5 vteřin. A to jsem mu dnes volal 3x a vždy bleskově zvednul. Ještě jsme dolaďovali nějaké věci. No protože už se nemusí vymlouvat, tak nemá důvod nezvedat. Takže je to přesně, jak jsem si myslel. Ještě v pátek nezvedal, v pondělí taky ne a nakonec jsem se už v pondělí nasral a volal na recepci a jelikož na té recepci zrovna byl a bába co to tam zvedá ho proflákla, že stojí vedle, tak už mu nic jiného nezbylo. A to mi tejden předtím tvrdil, že každej den to sleduje a jakmile se něco hne, tak hned bude volat. A v pondělí odpoledne, po velkém nahánění z něj pak vypadlo, že se jde podívat a ejhle, prej je v Dobrovicích a že tedy určitě během tohoto týdne předání. Jednoduše to měl u prdele, navíc nehnul prstem. Sory, ale tohle není jednání odpovídající solidnímu obchodníkovi. A už vůbec ne prémiové značce.
 9. To obejdi dookola klíčema a máš klid.
 10. Však ty ho máš taky. A kdo by kradl takovou pixlu mizernou, co jsi si koupil? 😂
 11. Tak auto už je v HK, zítra připraví, v pátek dopoledne se bude montovat ještě něco navíc a ve 14 domluveno převzetí.
 12. Tak opět po velkém nahánění prodejce, kdy mi od pátku nezvedal telefon, tak dnes po x pokusech jsem volal na recepci a tam zrovna byl, tak se mi šel kouknout a ejhle, auto od pátku stojí v Dobrovicích. Hm, minulé pondělí mě ujišťoval, že kouká denně a jakmile se něco pohne, tak hned bude volat. No má to u prdele evidentně. Ale to už je asi jedno teď. Prostě jsem se před chvílí dozvěděl, že v pátek by mělo být na předání a předběžně jsme domluveni na pátek odpoledne.
 13. Tak se mi konecne ozval. A podle vseho nereagoval, protoze asi nevi, co mi rict. Auto je stale nekde na parkovisti v Sindelfingenu. Nevi proc, nevi ani kdy odjede. Nema pry jak popohnat. Ale momentalne uz nedodrzuji smlouvu. Takze kdo vi, jestli bude, az se vratim. To mi tvrdil, ze standardne je u nich od sjeti z vyroby nejpozdeji do 4 dnu.
 14. Ona ta komunikace z jeho strany byla vzdycky takova, ze jsem ho musel spis uhanet. A email ma tyden a mezitim jsme spolu i mluvili a v praci byl. Navic středa byl predposledni predpokladany termin predani. Takze dovolenou to neni. A mam takove neblahe tuseni, ze neco neni, jak by melo byt. V patek byl nejzassi termin dle smlouvy. Takze tak. Navic tam neni sam. A znovu opakuji, neni to auto za ctvrt mega, ale skoro za desetinasobek, tak bych cekal trochu jine chovani.
 15. Dovolenou nema, protoze v pondeli byl normalne v praci a oznamil mi, ze auto je stale v Sindelfingenu.
×
×
 • Create New...