Přejít na obsah

Dření


Guest Horys6

Doporučené příspěvky

Ahoj když nahodim motor tak mi tak jako by neco dre nekde ze spoda na levy strane pod motorem. Dela to na volnobeh a obcas kdyz preradim, nebo kdyz mam zaraznou rychlost a nmam nohu na plynu. Nevite co by to mohlo byt? Mam meneny rozvody a napinaci kladku s tim tlumenim pred 100km cca. Dik moc

Odkaz ke komentáři

ahoj mam podobný problem a nemužu na to přijid co to je dělala mi to moje první octavie 1.8 92kw a ted 1.9 81kw a jen jak napadl první sníh, asi po 3 kilometrech jízdě po silnici asi s dvěma cm sněhu auto začně vydavat zvuky jako drnčení vibrace pod převoddovkou nebo motorem a nejvíce když zastavim a dam za 1 a začnu se rozjíždět tak s přidáváním plynu to drnčí a jakoby chroptí jako by byl prasklej vyfuk ale nic stoho se nepotvrdilo a to už pozoruju u druhe octavie nevim je to začarované, ale děla to jen když je sníh na vozovce jinak vubec :wallbash: jako by se něco klepalo kov o kov nebo spíše zvuk praskleho vyfuku,, a přestane to vždy když už jedu chvíly po čiste vozovce bez sněhu, 1.9 81kw rok 99 235 tis km

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

ahoj mam podobný problem a nemužu na to přijid co to je dělala mi to moje první octavie 1.8 92kw a ted 1.9 81kw a jen jak napadl první sníh, asi po 3 kilometrech jízdě po silnici asi s dvěma cm sněhu auto začně vydavat zvuky jako drnčení vibrace pod převoddovkou nebo motorem a nejvíce když zastavim a dam za 1 a začnu se rozjíždět tak s přidáváním plynu to drnčí a jakoby chroptí jako by byl prasklej vyfuk ale nic stoho se nepotvrdilo a to už pozoruju u druhe octavie nevim je to začarované, ale děla to jen když je sníh na vozovce jinak vubec :wallbash: jako by se něco klepalo kov o kov nebo spíše zvuk praskleho vyfuku,, a přestane to vždy když už jedu chvíly po čiste vozovce bez sněhu, 1.9 81kw rok 99 235 tis km

mam rovnaky problem. A tento problem sa mi preukazal ak som jedno koleso zhodil, nastartoval som a zaradil rychlost. Ako sa zacala otacat uvolnena naprava spozoroval som zvuk od prevodovky a zrejme od diferencialu. Zvuk mal podobu suchania kov na kov podla rychlostzi otacania poloosi. Ako keby sa nieco zadrelo v diferenciali a nepracuje spravne. Zajtra vymenim prevodovy olej a ak to nepomoze hold budem muset zhodit prevodovku a pozriet sa nato s mechanikom. Mate niekto podobny problem pripdane ako ste ho riesili, dakujem!

Odkaz ke komentáři

Tak můj problém se zatím nevyřešil, ale přemýšlel sem o tom a jediné co mne napadlo, když projedu sněhem nebo čvachtou tak se nahazí od předního kola sníh na plech co je nad výfukem a ten se se váhou trochu zhoupne a začne se opírat o výfuk a tím to začne tak zvláštně drnčet a chraplat a pak opadá nebo se rozpustí a je to zas v klidu ale to je jen moje teorie zatím sem neměl možnost prohlédnout na rampě jestli nemá ten plech uhnilé držáky a ten problém co řešíš Ty to vypadá asi že bude něco přidřenýho nejspíš ložisko co je na poloose jak je uložená do převodovky nevím :(

Odkaz ke komentáři

Tak to je cajk :) to já budu mít to samé :) ale ty vibrace jsou opravdu nepříjemné ja se pořád podivoval co to je myslel sem že mi upadnul výfuk :D diky za info Luks :palec:

Dana skus jedno koleso sundat zaisti kotuc srobami a nastartuj. Za normalnych okolnosti by sa ti ta odlahcena naprava mala roztocit bez zvlastnych zvukov a vybracii. Co v mojom pripade neni :-(

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...