Přejít na obsah

Moje naftová BERUŠKA by vlades92


Doporučené příspěvky

Chci vám představit mojí Octavku z roku 1999(MR 2000) s motorem 1.9 TDi 66Kw AGR
Koupil jsem ji v srpnu 2011 od dědy 100000 kč měla najeto poctivých 124 000 KM
ted ma najeto 137 000 KM

Výbava:
El. zrcátka s výhřevem
2x airbag (podle vin 1)
4x El. okna
ABS
Climatronic
Loketní opěrka předu



Nějaky upravy do budoucna:
dokončení přední časti vozu
denni s mlhovkama
vytlumeni auta
potahnuty kuzi volant
EGR off

post-20942-0-87164300-1356969589_thumb.jpg

post-20942-0-73695400-1356969604_thumb.jpg

post-20942-0-53029900-1356969611_thumb.jpg

Upraveno uživatelem vlades92
Odkaz ke komentáři

Vítej, octule je pěkná :palec: a ty kilometry jsou super, jen co se týká ceny, tak tě děda trochu natáhl, cena tvé octy je tak 80 000 Kč (můj odhad) :) . Jinak se dívám, že octa asi už byla bouchnutá na zadek že? No každopádně ti přeju, ať ti slouží mnoho km bez poruch a dělá ti jen samou radost :)

Odkaz ke komentáři

Zdravim te, pekna kokta, cervenu tu ja rad :P , vypada zachovale i ty km sou dobry no taky si myslim ze to je dost penez. A kdyz uz ten zadek tak by to chtelo i predek :rolleyes: a s RS zadnym naraznikem chtelo by to nejakej peknej vyfuk nebo aspon koncovku co ty nato? :D Ale tak prece je to na tobe ja sem dal jenom navrh... :pivo: No kazdopadne ti preju nech te posloucha a vela km :palec:

Odkaz ke komentáři

Výfuk super,spoiler vypadá taky super,ale pozor je to laminát a stačí nepozornost a máš po spoileru. Světla z Laurinky (čiré) mám též a auto vypadá hned jinak,lepší volba než předělávat na face (můj názor) já jsem asi ujetej na ten předface ksichtík :lol::lol:

 

Ano jsi :lool: :lool:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...