Přejít na obsah

záhada v elektroinstalaci


Doporučené příspěvky

Zdar pánové

 

Mám takovou záhadu mám doma auto střelený na předek karosařina opravené ale jak mile sem tam dal nový světla tak začalo blbnout auto nevím zda to bylo už předtím auto sem dovezl už bouraný

 

Ale problém je v tom jakmile zapojím konektor do světel tak když je zapnu tak se nerožnou začne se pomalu posouvat stěrač a ani se nerožne kontrolka světel na budíkách, když přepnu na dálkový tak začne cyklovat stěrač a ani stěrač neraguje na páčku od stěračů ale jakmile konektory ze světel odpojím tak to de vše v poho jak má kontrolka svítí při přepínání mezi dálkovýma vše de stěrače nic nedělají, a fungují jak má .

 

Zkoušel sem tam zapojit jen jedno světlo a začalo vše fungovat i se rožlo a tak vše fungovalo jak má , tak se připojil druhé a zas to začalo odpojím nechám jen jedno a nic zas blbne prostě se to chová jak na pravý tak na levý světlo jak samostatně tak spolu.

 

Dnes už se vybil baterku tak zatím nevím kde hledat chybu. Našel sem tam nějakej alarm tak ho odpojím at je vše originál ale pochybuju že to je tím.

 

No snad měl někdo stejný problém jak já a poradí zatím dík za každou radu

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...