Přejít na obsah

LED za obyc zarovky


Doporučené příspěvky

ahoj chlapci chci se zeptat jelikoz jsem toto tema nenasel v m.r. 05 a vys.. jestli nevite kde by se poridit LED zarovky do prednich parkovacek, zadnich obrysu, zadni RZ, popripade do interieru aniz by to hlasilo chybu praskle zarovky .. mame m.r. 2005 ...diky moc za pripadne rady ci odkazy .. jo nerad bych neco bastlil pokud mozno Ales :D

Odkaz ke komentáři

vevca co to stoji .. kde se to da sehnat ...omlouvam se ale O1 mam uz docela zmaklou ale v sekci O2 jsem uplnym zacatecnikem :(

 

ja sa chystam objednat z ebayiu, obrovsky vyber za par eur, akurat ti pridu tak za mesiac :D ... akurat p21w a py21w su problem, ale predne obrysovky, lampicky vo vnutri a kufry, a spztky su bez problemov palec.gif akurat potrebujes niekoho s paypalom alebo tak :)

 

 

tak ta doba dodani by nebyl snad az takovy problem .. tak zadni obrysy bych asi teda neresil .. jen jak jsi psala parkovacky predek, RZ vzadu a osvetleni interieru vcetne dveri zase nic dramatickeho :) .. a nerad bych neco bastlil :) noo tak to nikoho takoveho nemam :(

Odkaz ke komentáři

nejak nechcem kazit obchody, ale napr osvetlenie rz, stoji asi 3eura za 2kusy aj s postovnym rolleyes.gif ak by si mal zaujem tak teoreticky by som sa vedel popytat kamarata ktory to ide objednat mne ci neobjedna viac veci... a ja by som to poslal tebe...ale je to take trosku dookola rolleyes.gif... kedtak pisni spravu :) mozno by sme zobrali vecsie balenie kvoli lepsej cene...ale urcite sa musi najst aj niekto u vas kto tam nakupuje cool.gif

 

http://www.ebay.com/...=item27d152ea55

Odkaz ke komentáři

tak za 4-6 tyzdnov sa ozvem laugh.gif

 

dokopy to vyslo 15e, za : 2x c10w do lampiciek, 4x w5w do lampiciek, 4x c5w nad spz a do dveri, 2x w5w do obrysoviek (zobral som dlhsie 9ledkove, vojst by mali, len ci to nebude velmi na ociach, uvidim)... a este 2x ploche w5w do kufra, ale tie budu svietit podla mna slabo, ale tak 1.4e za par ma na skusku nezabije... a su canbusovske, tak snad nebudu ani hlasit chybu...

Odkaz ke komentáři

mali by byt vecsie o cca 9mm ak som spravne nasiel rozmery.. a tolko miesta by tam malo byt podla mojho oka...ak sa to tak hreje tak tie do interieru skusim vykuchat a zrusim ten odpor... myslim ze by sa malo dat, ak je ten odpor paralelne, a ak tam ten chladic nie je nalepeny na fest...rolleyes.gif

Odkaz ke komentáři

tieto planujem do obrysoviek...

http://www.ebay.com/...=item2ec5467e45

A si si isty, ze sa ti do FL svetla zmestia? Ja myslim, ze nie!!! :(

 

Osobne mam odskusane tieto: http://stualarm.cz/produkt/952000cb-led-zarovka-12v-s-patici-t10-5led/3smd/ ... tieto sa tam akurat zmestili, vchne SMD bolo skoro nalepene na skle/plaste, ale vosli tam :D

Problem bol, ked som ich vyberal von, lebo priemer je tak akurat (ako otvor v parabole pre parkovacku) a vytiahla sa mi z patice a ostala vo svetle. Boha to bola maturita to odtial vybrat :wallbash: :lool:

 

Teraz mam nahodene tieto: http://stualarm.cz/produkt/95209cb-led-zarovka-12v-s-patici-t10-bila-1led/3smd/ a som max. spokojny. Kedze nemam xenony (iba H7 NB+) a tieto LEDky nesvietia moc silno (teda na vsetky strany, ale iba smerom dopredu), tak to spolu neposobi rusivo ;)

 

Inak obidve, vyssie spominane, nehadzu chybu vypalenia ziarovky na FL :pivo:

 

BTW, do kufra odporucam tieto: http://www.vzdy.sk/stualarm-95vwt108

...svietia vazne paradne a hlavne silno. Ak by si chcel, mozem ti zistit cenu ;)

Odkaz ke komentáři

praveze netusim laugh.gif jak vravim, prislo mi ze tych 9mm by sa tam mohlo vojst... ale ked ty vravis, ze uz ta kratsia nevosla tak to potom nema sancu vliezt...

 

do kufra som zobral tieto, nejak som silnejsie nenasiel, ale tak v lete tam chcem namontovat led pasik, takze o svetlo nebude nudza, a nebude tam z boka aspon zlte svetlo...

http://www.ebay.com/itm/2X-Car-4-LED-5050-SMD-T10-501-W5W-168-Bulb-Side-Light-Lamp-Pure-White-12V-DC-/300912658165?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item460fcac6f5&vxp=mtr

Odkaz ke komentáři

Osobne by som do kufru ziadne pasiky nedaval, za prve sa mi to nepaci a za dalsie, original je original ;)

Tie zo stualarmu, co som postoval, tusim vysli 9€ - 2ks (presne si nepamatam), cize neni o com :pivo:

 

Ta LED s 5SMD sa do parkovaciek vosla tak akurat a na tych, co si objednal je po obvode este jeden rad SMD a to sa tam urcite nevojde.

 

Inak TIETO mam este doma, ostali mi 3 kusy (daval som ich do osvetlenia nad nohy), som ti ich mohol poslat, aspon na skusku....nevadi, ostanu do zalohy :lool:

Do kufru ale budu slabe, tam treba aspon tych 8SMD. Este by mozno stali za rec TIETO, no pyta za ne mooooc :angry:

Odkaz ke komentáři

tak ten pasik skryjem na roletku, takze bude vidno iba svetlo z neho... ja som hlavne za funkcnost palec.gif takze tie pasiky by som chcel nahodit aj nad nohy... 5m pasiku stoji asi 12e, cize cena luxusna, a este sa mi tak 2metre zvysia.. no nic ved tie 9smd ledky kedtak predam jak vravi gracho laugh.gif alebo ich hodim do kufra a spravim z alobalu nejaku parabolu z vnutornej strany lampicky, uz aj nad tym som rozmyslal, ci by to nebolo funkcne rolleyes.gif sa to da vselijako poriesit :)

 

do malych lampickovych svetielok som objednal toto... tak snad aspon tieto budu pasovat

http://www.ebay.com/itm/4-X-Pure-White-194-168-T10-W5W-5-5050-SMD-SMT-LED-Car-Side-Bulbs-Light-New-12V-/290887841903?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item43ba44386f&vxp=mtr

Odkaz ke komentáři

skoda ze si sa ozval az neskor, nikto tu nic mudreho nenapisal, tak som to objednal viacmenej podla seba laugh.gif no nevadi,

 

a jj lampicku tam mam, a tieto som nejak prehliadol, co som nasiel 31mm tak to bolo za sialeny peniaz, uz som to poslal kamosovi nech mi to priobjedna, je tam 1kus? ...

 

do tych hlavnych som zobral tieto... akurat zrejem ich budem kuchat kvoli tym odporom, nehodlam si roztavit lampicku ... http://www.ebay.com/itm/2-CANBUS-DE440-C5W-211-43mm-8-SMD-LED-Bulb-Dome-Light-/110888586525?pt=US_Car_Lighting&hash=item19d1798d1d

 

nabuduce budem mudrejsi...kto nic nerobi nic nepokazi no nie pivo.gif

Odkaz ke komentáři

prave, ze som to nevedel... hladal som koho sa popytat ale nedosiel som nejak na nikoho, pisal som kajmanovi, ten poradil ze nad znacku stacia menej ledkove(ajtak som zobral 6ledkove, kedtak ich prelepim, niekedy si nedam poradit :D ) , ze do lampicky treba radsej tieto 5ledkove ako tie s jednou ktora svieti dopredu, do obrysoviek kazal zhruba tu istu, ale tak ked som an to pozeral tak som fakt mal pocit ze tam vojde aj ta vecsia... rolleyes.gif

 

 

 

jj vdaka, dam tu jednu objednat este smile.gif

Odkaz ke komentáři

Osobne mam nad SPZ LEDku, iba s jednou SMD :) ...a to hlavne z toho dovodu, lebo na druhej strane mam kameru so svetlom a v nej som menil a letoval komplet novu LEDku, takze to svietilo trosku slabsie, cize som aj druhu stranu musel dopasovat. Teraz to mam akurat.

 

6SMD LED nad SPZ? Si robis kozy, ne? :blink::lol: ....to ti bude svietit silnejsie, ako zadne parkovacky :lool: ....osobne sa mi take silne svetlo nad SPZ moc nepaci, mam vyskusane 3SMD LED sulfidky a aj to bolo dost silne (ale da sa povedat, ze to sa este dalo).

 

Inak tie SMD sa v pohode daju zatriet normalnou farbou, ja som ich natrel (ked som to skusal) hnedou farbou co mi ostala, ked som natieral plot :D

 

P.S: nad SPZ mam odskusane este aj TIETO, a to je riadna prasarcina. Svieti to ako svina :blink::wacko:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Já kupoval v Číně na dx.com

Cena a poštovné zdarma hovořily jasně.

Za 9 dní to bylo doma.

Pokud někdo něco namítá na kvalitu - mám je na autě od ledna - vše OK a za tu cenu si objednám klidně do rezervy.

Už mě nebavilo pořád měnit žárovky nad RZ

Celý interiér + RZ = 29$

Zbytek si netroufám, kvůli případné nehodě, ačkoli by se mi LED např v blinkrech líbily.

Platím tam přes PayPal, dá se i přímo kartou.

post-21958-0-34331800-1372235407_thumb.jpg

 

post-21958-0-44724700-1372235324_thumb.jpg

 

post-21958-0-35990400-1372235337_thumb.jpg

 

post-21958-0-14727600-1372235363_thumb.jpg

 

post-21958-0-39928100-1372235372_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

mne dneska poprichadzali tie ledky, takze z ciny si vcelku pohli palec.gif akurat, ze su u kamarata, a posledny balicek s tymi dlhymi ledkami do obrysoviek je este na poste, takze k nemu zbehnem asi az zajtra... dokonca ich stihnem nahodit pred ,,dovolenkou" ... parada pivo.gif dam hned nejaky report, akurat ze tie interierove musim kuchnut...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...