Jump to content

ferda25

Uživatelé
 • Content Count

  657
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

About ferda25

 • Rank
  Rozumbrada

Recent Profile Visitors

9 075 profile views
 1. Dnes úspěšně aktivováno ACC na Octávii 3 z roku 2014 s DSG bez výměny ESP....ACC funguje od 30 km/h a jen při brzdění při zpomalení musí pod 30 km/h auto řidič zabrzdit sám(je vyzván Maxi-Dotem), ale díky úspoře a bez nutnosti měnit ESP, lze dle mého tohle omezení akceptovat...ACC je aktivované až do 210 km/h oproti sérii. Tj. Kdo má tempomat a Front Assist a nevadí mu výše uvedené omezení, jen dá jiné páčky a plast pod nimi....
 2. Tak jsem se musel dneska smát, když jsem dostal email od známého: https://forum.skodahome.cz/topic/147998-infotainment-amundsen/?do=findComment&comment=2564265 Jestli tomuhle věří, tak jen potvrzuje co jsem tady už napsal.
 3. Známý mi poslal odkaz na jedno fórum, kde mě nechtějí... https://forum.skodahome.cz/topic/147998-infotainment-amundsen/?do=findComment&comment=2563198 Je to smutná ukázka, jak současní "mudrcové" na fóru v odkazu nechápou rozdíl mezi MIB3 a MIB2STD + rozdíl mezi MIB3 se software 015x a software 0270 a vyšším... Rady přesně ukazují současný stav tohoto fóra a kvalitu příspěvků, které bohužel nikomu nepomůžou. Místo, aby servis pánovi vypnul používání uživatelského profilu v adaptacích navigace, jen řeší výměnu jednotky, která není potřeba. Stačí vypnout používání profilu
 4. To zní celkem pěkně...napsal jsem Ti soukromou zprávu.
 5. Tak uvidíme jestli někdo napíše něco zajímavého....
 6. Kdo dokáže domluvit zajímavou slevu na konfiguraci: Mercedes-AMG_CLA_45_S_4MATIC+_Shooting_Brake_M2EBGY9Q.pdf
 7. Běžný problém u zrcátka s kamerou...řešení = výměna celého zrcátka s kamerou.
 8. Pokud má auto full kessy tak určitě.
 9. Ono hlavně 10 tisíc za staré topení je tak 1/3 celé investice, když bude to topení vhodné pro tvé auto a hlavně funkční... Pokud to někdo dělá za 20 a používá k tomu originální díly pro daný typ vozu a ne hadice pro 120....tak je to super cena. Pamatuju si už pár nešťastníků co jim to tak někdo zapojil...naposled to byl Superb3(pán nemohl ani dojet - cestou mu ta jedna hadice praskla).
 10. Řešením je vrátit vůz pro neodstranitelné vady, pokud je na fyzickou osob.....jinak jedině prodat dalšímu chudákovi v řadě.... Co jsem naposled slyšel, tak soudruzi v TSC, když je nejhůř prohlásí, že vůz byl napaden zřejmě hackerem....hmm v jejich hlavě.
 11. Většinou stačí odpojit baterii pro reset BCMka.
 12. Přidat kilometry na MQB lze i pomocí Arduina s modulem pro čtení a zápis do CANu.
×
×
 • Create New...