Přejít na obsah

Drnčí pri štartovaní


macomh

Doporučené příspěvky

Zdravím všetkých. Mám octaviu 1,9/81 kW r.v: 1999 a ukázal sa problém pri štartovaní asi pred 2 týždňami. Niekedy / nie za každým/ pri štartovaní naskakuje motor s drnčaním a chrapčaním, natriasa a skáče celý a aj zhasne. Na druhý a tretí-krát to naštartuje a ide v pohode.

 

Po prvom takom naštartovaní začal cvakať štartér a po niekoľkých dňoch /asi dvoch/ už som len cvakal a cvakal, ani nezakrútil, až horoko-ťažko asi po 10-15 min skúšania a hýbania s autom na 5-ke sa podarilo naštartovať. Cez víkend bol štartér vybratý a že vraj bol nejaký kontakt iba ohnutý. Odvtedy štartuje, ale sem tam to divné chvenie a rapčanie od motora ide. Možno ten štartér bola iba náhoda, ale radšej to tu spomeniem.

 

Poprosil by som o rady, alebo či s tým niekto nemá skúsenosti, že čo to môže byť. Či dvojhmoťák, alebo držiak motora, alebo čo za fras ???

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj,mám podobný problém jak popisuješ.Mám podezření na startér.Za týden mám jet na dovolenou tak mám trochu obavy a váhám jestli sebou nepřibalit i nový startér :(

ja na mojej 99tke mam nečo podobne,za chladneho štartu nekedy naskoči v pohode a nekedy akokeby dlho točila,neje to zas nič strašne ale nenaskoči na brnka

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...