Přejít na obsah

Rupla pruzina, nebo neco dalsiho?


Harryho

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

prosim o radu a konzultaci s temi, komu se to uz stalo, nebo kdo vi...

 

Asi tyden mi stalo auto venku, po tydnu vyjedu, pri vytoceni kol do rejdu, abych se dostal z park. mista neprijemne, ale ne moc hlasite lupnuti od praveho predniho kola.

 

Hned zasavim, zkontroluju kolo, vse se dat byt na oko dobre, pokracuju v jizde.

Pri vetsim vytoceni kol, at na miste, nebo v pohybu dochazi na pravem prednim kole k ranam od pruziny, praskani/preskakovani jakoby. S autem jsem byl nuceny samozrejme jeste dojet domu. Stav se mirne zhorsil, bylo slyset v jeden okamzik prasknuti a ted na kole klepne v okamzik prejeti nerovnosti.

 

Vychazi mi z toho neco z pruzinou, ale co konkretne? Prijde mi, jakoby se protacela v ulozeni, nebo tak neco. Nevim presne, jak to tam je na predni naprave, videl jsem jen zadni.

 

Diky za postrehy.

Odkaz ke komentáři

Mně jednou praskla pružina, jedu si a ted v jedne zatačce jak se to naklopilo tak rana jak svina. Tak jsem hned zastavil, zkoukl to a vse se zdalo byt OK, parkrat to jeste bouchlu pri nejakym prehupu, ale dojel jsem domu. Pak jsem hrabnul do ty misky v tlumiči, a tam byl spadenej tak 8 cm dlouhej kus pruziny.

Odkaz ke komentáři

JJ, urcite se podivam. Stalo se mi to vcera, tak chci zatim vysondovat info, nez se do toho pustim a ani nebyl cas.

 

Trosku se i bojim, kdyz to zvednu na hever, tak abych s tim potom odjel na misto prislusne k vymeme, cca 30km za kamaradem. Aby se neco nevysypalo jeste vic :D

 

Muze byt roplne nejake horni ulozeni toho tlumice. Je to nejake loziskove ulozeni jakoby? Je mi zahadou, ze z niceho nic, jen co se rozjedu. Pochopil bych, kdybych vemetl krater na silnici.

 

EDIT: jeste abych doplnil, nejaky viditelny naklon na postizenou stranu neeviduji, ani zhorsenou reakci na nerovnosti, jen ten zvukovy doprovod klepanim a hlavka rupanim v rejdu, to jsou raky jako blazen.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...