Jump to content

HONZAV1

Uživatelé
 • Content Count

  1 051
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Excelentní

Recent Profile Visitors

1 261 profile views
 1. HONZAV1

  Dvere

  To nejspíš umřel zámek, nebo ŘJ, teoreticky ještě přelomený kablík. Řešili jsme před týdnem ... . Zadní tapec jde celkem sundat.
 2. Co člověk, to názor a vkus, mě by to neuráželo, naopak, když jsem měl Octavia 3, tak jsem něco podobného sháněl. Mně by spíš vadila ta hnusná kola :(. Sundat to určitě půjde, ale bude to pakárna, záleží na kvalitě pásky. Některé jdou dobře, jiné hodně blbě, existuje na to i speciální kotouč.
 3. Jenže jak dobíjí? začne tam v tom okamžiku rvát "prdu" ..., tuším, že jsem někde četl hodnotu kolem 17-18V
 4. Někdy ty baterky prostě stojí za pendrek. Třeba některé série Superbů je měly vadné a měnili je. Já mám mít dle svolávačky baterku OK (nevztahovala se), ale po 2,5letech je už špatná a na další zimu bude muset být nová. Hlavně, že mi minulý týden na servisu opět zprovoznil s s. Navíc ono i když vypneš s s, tak pořád probíhá "inteligentní" nabíjení jen někdy, což je samozřejmě pro baterku špatný, i když je na to "uzpůsobená".
 5. Je to různé značka od značky, švagr ti má na europaletě. Odhaduji 100x80x100cm, a váží to možná 70kg. Takže fakt obřík :).
 6. HONZAV1

  Baterie

  Jestli to je správně, nebo špatně nevím, stačit by to ale mělo. To je to inteligentní nabíjení, v podstatě to nabíjí, jen když musí při odběru proudu, nebo při výrazném poklesu napětí. Několikrát jsem taky nenastartoval. Tak už nemám start stop.
 7. Díky za info. Důležitým parametrem je u mě průtok a tlak ( mám vyhlídnutou se 180bar a 500l průtok) a samozřejmě co nejvíce AL dílů :). Samozřejmě nejradši bych chtěl s naftovým ohřevem, která už se dnes dá koupit za rozumné peníze, ale není místo :). Když potřebuji, zajedu ke švárovi a omyju si, co potřebuji :). až 100°C teplá voda je na odmašťování a přípravu spodku na konzervaci úplně parádní.
 8. Přesně, mojí dlažbě vapka neškodí. A sůl se snažím okopávat ještě před příjezdem na dvůr na silnici :). S vodou to mám také jednoduché, ale to vysušení asi pomůže. Ono stejně ta tmavá auta jsou hned zaprášená ... . Zrovna koukám po nové vapce, abych si ji vybavil pěnovačem (nebo spíš, aby to už bylo ve výbavě), na starou to už nemá smysl.
 9. Záleží na tom, jestli je to sedan, nebo combi. U combi je rozdíl pouze v nárazníku - stačí přehodit. Combi mělo zadní světla jen jedna
 10. Tohle když mi udělal poprve Supík, tak jsem taky nejdřív seděl opařený, že jsem nové auto "pokřtil". To zabrždění byla taková rána, jako bych do něčeho vrazil :). To se o to auto moc nestaráš :). Už abys začal koukat po nějaké "vapce", když budeš teď baráčník.
 11. Říkám, že jsou lepší 🙂 . Já jsem zatím nikdy výměny nelitoval. Měl jsem všechny generace Octávií, FL i předfl kromě Octavia 3 a nikdy bych se dobrovolně k předchůdci nevrátil :). A Superb je samozřejmě jinde :).
 12. Řekl bych, že brzo zjistíš, že jsou i lepší :).
 13. HONZAV1

  Ostřikovače

  Tak si myslím, že příčina nalezena. Ještě teoreticky, pokud by to bylo dozadu neprůchozí - a to jedině zarostlou tryskou, tak by to mohlo ten ventilek nějak přestavit (teoreticky). H
 14. HONZAV1

  Ostřikovače

  A na přední okno to stříká při pokynu stříkej dopředu správně? Pokud ano, přehodil bych hadičky a vyzkoušel, že cesta k zadnímu ostřikovači je průchozí. Tím bych začal. Pokud to tak bude, pak si myslím - zkušenost z jiné značky, že se sice motůrek točí na druhou stranu, ale nepřestaví řádně ventilek do druhé větve.
 15. Já bych tam spíš dal nové, delší pružiny.
×
×
 • Create New...