Přejít na obsah

Zhasínající žárovky


MajkD

Doporučené příspěvky

Ahoj, objevil se u mě problém se zhasínáním žárovek v levém zadním světle. Jsou to ty dvě po obrysovky straně. Na přístrojovce se mi objeví kontrolka prasklé žárovky, ale když vypnu klíček a zase zapnu tak žárovky už svítí a i kontrolka zhasne. Někdy jezdím týden a je všechno v pohodě a pak třeba dva dny to blbne. Mám OII před fl rok 2008

 

Nevíte někdo co s tím?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

Ahoj po delší době, můj problém se zhasínajícími žárovkami je zdá se vyřešen. Po nějakým tom laborování a zkoušení jsme vyměnili jednotku centrální elektroniky a od té doby je vše v pořádku. Mam tam teď zatím jednotku která nepodporuje corner ale chtěl bych ji tam dat zpátky. Kdyby náhodou někdo měl za nějakou rozumnou cenu tak se ozvěte. Popřípadě jaká nejvybavenější se tam nechá dát?

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zdravím, mám víceméně stejný problém. Občas se mi chvíli (cca 5 s) po rozsvícení světel rozsvítí kontrolka vadné žárovky a zadní levé obrysovky W3W zhasnou. Žárovky prasklé nejsou, při příštím rozsvícení někdy fungují celou dobu, někdy zase po chvíli zhasnou. Jednu jsem vyměnil a teď mi dokonce pohasínají obě. Opravdu je potřeba měnit nějakou řídící jednotku? Mám BZB MR 2008 liftback.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...