Jump to content

Mirouch76

Uživatelé
 • Content Count

  4 410
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

Kontakty

 • ICQ
  422122035

Profile Information

 • Auto
  Octavia III Combi

Recent Profile Visitors

2 531 profile views
 1. Zatím se mi to stalo jen jednou, ale při takových výpisech z Caristy je chyba na téhle pozici pokaždé. Ale zatím vždy šla smazat.
 2. Minulý týden se mi stalo, že se z ničeho nic rozběhli sahary. Stalo se tak cca po třech hodinách od zaparkování. Šel jsem pro něco do auta a jen ho odemkl vzal věci za zadního sedadla a zase zamkl. Klíč jsem ani do spínací skříňky nedal. Za cca 10 minut přišel kolega, že mi v autě hučí sahary. Zastavili se až když jsem znovu odemkl auto. Odpoledne než jsem jel domu jsem po nastartování zkusil projet chyby Caristou a vskočila ne mě, v tu chvíli, nesmazatelná chyba viz. obrázek. Ta se nechala smazat až když jsem dojel domu cca 25 km. Kde by mohl být problém?
 3. Zvládnu výměnu sám, nebo je tam nějaká pastička v podobě kódování nových tlačítek ap. Ještě dotaz trochu mimo, kolik let je standardní záruka?
 4. Hele prosim Tě nenadávej mi jo 😄. Co je TPI? Něco jako "víme o tom a když s tím někdo přijede vyměňte jinak mlčte?" 😄
 5. Sakra, tak to předchozí majitel prošvihl. Byla na to svolávačka, nebo se jen měnili na záruku?
 6. Tak to mám smolíka, už je po záruce. :-(
 7. Zdar vespolek, cca půl roku mám OIII s MF volantem a občas, tedy spíš dost často, mi nefunguje rolovací soudeček na pravé straně. Nevíte někdo kde by mohl být problém? Může to být nějaká prkotina, nebo je to na výměnu celých tlačítek? Dík za rady
 8. Tak máš LEDky bez CAN-BUS a hlásit Ti to bude pořád. Pokud nedáš odpor, kterej to "umoudří". Zkus tak kde si kupoval ledky poptat i odpor.
 9. Ale ty a tvoje rodina jste v pořádku doufám? A Šmoulinka taky? Postni záběr z kamery.
 10. Taky mi odešla a měnil jsem jsem to celý, jak spínačku tak vložku. Spínačka objednána u jELDY v CCautodíly a zbytek ve škodovce podle VIN, abych nemusel měnil klíče. Mě se to rozsypalo tak, že jsem to ani zdechnout nemohl a ani klíč jsem ze spínačky nevyndal.
 11. Mirouch76

  Jihočeský kraj

  Právě že větrák spíná a točí tak, že je slyšet i přes radio. Ale bude to nejspíš termostat. V cca 100 stupních zařve alarm že se motor přehřívá, tak zastavím a než vyleze k červenýmu poli tak začne padat a zastaví se na 90 a pak už je klid. No a u starýho mi v režmu AUTO nejde větrák kimatroniku. Při zapnutým ofuku okna funguje na jedničku, ale jak přepnu na AUTO ani ťuk. Rolbař mi radil koupit novou baterku, protože ta stará už to ani nenatočí. No budu se snažit.
 12. Mirouch76

  Jihočeský kraj

  Ten právě zlobí. Oni vlastně zlobí oba. Jeden se přehřívá a druhej nehřeje. Potřeboval bych to nějak promíchat. :-D Samozřejmě počítám s tím, že ho přijedu ukázat. Vždyť já ho nemám ještě ani nafocenýho, abych se pochlubil tady.
×
×
 • Create New...