Přejít na obsah

Bluetooth a Nokia C5


Doporučené příspěvky

prosím octavia mágy, odborníky a zasvěcené o odbonou radu.

 

Vlastním Octavia kombi 4x4 elegance r.v. 2010. Od výrobce je vybaveno přípravou pro telefon, Bt sadou. Auto je vybaveno rádiem SWING a volantem bez ovládání MT.

Při pokusu o spárování pomocí telefonu Nokia C5 dochází k tomu, že se telefon s HF spáruje a funguje bez problému. Po odstavení auta, vypnutí motoru je stav takový, že dojde k rozpojení spárování a po opětovném nastartování BT sada v autě automaticky nenaváže spojení s telefonem a spárování musím opět provést ručně od začátku.

Technik, který montuje HF sady řekl, že když je i telefon s BT spárovaný,/ručně/ tak na maxidotu není nikde kolonka nastavení, a neví, jak toto spárování provést tak, aby bylo trvalé a nemuselo se provádět opětovně po každém nastartování ...

 

Poradíte někdo co s tím?

 

Děkuji, Ludvo.

Odkaz ke komentáři

Nokia C5 má více druhů tak nevím co máš za verzi symbianu ale bude to podobný, vlez do Bt v telefonu a nastav autorizaci pro Škoda UHV a ještě bych dal v nastavení příslušenství, bezdrátovou sadu do auta jako výchozí. Napsal si toho hodně ale to vcelku důležitý ne, jaká verze OS a co máš za GSM? Taky je v týhle sekci důležité téma "HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth"

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři

Mělo by tam být nastavení na prvním listu a když přejedeš na druhý tak tam budou spárovaný přístroje u kterých můžeš udělat autorizaci. Popsal bych to víc ale stále nevím co máš přesně za mobil, tohle je pro 5th ale můžeš mít i 3rd. To se pak těžko radí.

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři

post-3471-0-34876300-1391010285_thumb.gif

 

Edit: Je to GIF (hejbací) ale prohlížeč fóra to nepodporuje a když si to stáhneš tak je to znehodnocený. Stáhni si to z uložto a v PC si to otevři. Opět opakuji že jsi pacient co doktorovi řekne "jsem nemocný" :wallbash: C5 je stejný popis jako Octavia. Jinak se podívej do manuálu od telefonu, určitě tam o tom bude.

http://ulozto.cz/xNYJ6EPv/obrazek0012-rar

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři

Manuál máš na internetu, v PC ho máš za minutu. Nokia C5-00-2 je 3rd, klasika = nedotykový s klávesnicí. Gif je s 5th, dotyk bez klávesnice (Nokia C5-03) takže to není úplně přesný ale princip je stejný, rozdíl z hlavy nevím a do C5-00 se můžu podívat až o víkendu ale to bude zbytečný páč to dáš ;) Jinak ležím v posteli s grogem a nějakým bacilem tak na nějaký telefonování dnes nemám opravdu náladu ;)

 

Edit: Až teď blb čučím že už jsi to nastavil, dám si ještě slivku :lol: Jo a ještě co máš za GSM? Najdeš pod sedadlem spolujezdce.

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři

poras

Manuál máš na internetu, v PC ho máš za minutu. Nokia C5-00-2 je 3rd, klasika = nedotykový s klávesnicí. Gif je s 5th, dotyk bez klávesnice (Nokia C5-03) takže to není úplně přesný ale princip je stejný, rozdíl z hlavy nevím a do C5-00 se můžu podívat až o víkendu ale to bude zbytečný páč to dáš ;) Jinak ležím v posteli s grogem a nějakým bacilem tak na nějaký telefonování dnes nemám opravdu náladu ;)

Edit: Až teď blb čučím že už jsi to nastavil, dám si ještě slivku :lol: Jo a ještě co máš za GSM? Najdeš pod sedadlem spolujezdce.

 

pořád ne a ne to rozchodit...poprosím ještě jednou o telefon, nebo info o někom, kdo by to uměl, přijedu, zaplatím...jinak už fakt nevím...

ta sada je pod sedadlem zakrytována plastem, nejde přečíst co to tam je za sadu.

Ludvo

Odkaz ke komentáři

Když si vyjedeš se sedačkou nahoru a dozadu tak se tam dostaneš. Že se ti nepřipojí automaticky vidím v tý autorizaci a nastavení příslušenství jako výchozí pro bezdrátovou sadu (obojí v telefonu) ale třeba je problém i jinde. Zkusíme to zítra nastavit a pak můžeš případně hledat další pomoc ;)

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři

odkud jsi?

 

české budějovice

Když si vyjedeš se sedačkou nahoru a dozadu tak se tam dostaneš. Že se ti nepřipojí automaticky vidím v tý autorizaci a nastavení příslušenství jako výchozí pro bezdrátovou sadu (obojí v telefonu) ale třeba je problém i jinde. Zkusíme to zítra nastavit a pak můžeš případně hledat další pomoc ;)

 

 

mockrát děkuji.

 

Odkaz ke komentáři

Ježiš, čím sem starší tím sem blbější :rolleyes: Tohle je probůh základ, vždy se držím hesla že když je vše správně nastaveno - "zkusil jsi to vypnout a zapnout?" Když sme spolu mluvili tak sme zapli a vypli HF ale tel. ne, njn já telefon vypínám každej den (když jdu spát) tak už to tak nějak beru jako samozřejmost.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Ahoj mam mensi problem s voláním pres Bluetooth. Muj problem spočívá vtom ze dam na MT volantu kliknu na tlačítko volume a auto me vyzve k zadání volby vytáčení nebo v mém případe hledat jmeno. Ale Hlasový zaznam auta mi řekne že je seznam prázdný. Mám Škoda Octavia II třetí gener. 2010 elegance. Poradí mi někdo jak tuto hlasovou funkci sprovoznit aby byla v paměti automobylu. Dekuji předem. Pavel.

Odkaz ke komentáři

Tak jsem zkousel do jednotky vložit jmena. Jde to jednotlivě a musíš zadat jmeno a číslo hlasově. Ale pri vytoceni se mi zobrazi jinne jmeno a cislo? A neda se to překopírovat celý seznam ze Sim ky aniz bych to zadaval jednotlivě a slovně.? Mám S3 Samsung. Ale na maxi doku se mi nezobrazi podrobne nastaveni phone. Jen pri Bluetooth vidim seznam ale neni v jednotce. Je jina možnost jak tam vlozit cca160 kontaktu. Díky.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...