Přejít na obsah

el. zrcátka


Doporučené příspěvky

Zdravím, jsem 3 měsíce majitelem Octavie, rok 2010, facelift, motor 1,6CR. výbava elegance(plus??). Mám problém se zrcátkama. Sklopit jdou v poho, přes klíček nebo kolečko uvnitř vozu, ale když je chci zklopit zpět do původní polohy tak se stane že se naklápí třeba jenom 1a druhé jakoby mrtvé, nebo se obě dvě naklopí moc, tj že se sklápí ale nezastaví se tam kde mají, jedou pořád dál... takže se zlomí úplně na druhou stranu. Dělá to hlavně při teplotách kolem 4°C a méně. Neví někdo čím by to mohlo být? Díky za odpovědi a sorry jestli spamuju, podobné téma jsem nenašel...

Odkaz ke komentáři

nestartuju, většinou to dělám tak že zamknu auto a zároveň sklopím zrcátka, potom když se vracím k autu tak je sklápím zpět do původní polohy tak že otočím klíčkem do první polohy aby se rozsvítili kontrolky a žhavení... tj zrcátka by se měli sami sklopit, startuju až po dokončení sklápění. Pak se snažím je sklopit tím kolečkem uvnitř auta. nastavím to na sklopení, pak zase na 0, dokud se mi to nepovede sklopit tak jak mají, takže to třeba opakuju i 4x.

S kama si ... a nestartujes nahodou pri tom... Pokles napeti to oteviravi zrcatek totiz zastavi... To uplne otevreni se da spravit, ale je to na komplet rozebrani zrcatek...

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...