Přejít na obsah

Purple Oct


Doporučené příspěvky

Tak Vás všechny zdravím, jsem další spokojený vlastník Octavie. Před rokem jsem koupil, v celkem hrozném stavu co se karoserie a interieru týče, Octavii v autobazaru za 50tis. Měla najeto 190tis. r.v.99.

Chtěl bych jen říct, že jsem Student, takže jakákoliv oprava/úprava u mě trvá celkem dlouho.

 

Motor: 1.9TDi 81kw

Aktuálně najeto: 230tis.

Interiér: Šedý

Výbava:

2x Airbag

Climatronic

Okna v elektrice

Palubní PC

8x repro

Dvojitá podlaha kufru

 

Co jsem už udělal:

- Vyčistil jsem celý interier, který smrděl po zvířeti a snad i cigaretách (kupodivu se mi to povedlo, nic nesmrdí)

- v dvojité podlaze byl dvě velké díry po rozdělovací mříži (nechápu co to majitel provedl)

- do děr jsem dal prozatím aspoň repro (nemusel jsem díry zvětšovat, pro představu jak byli velké)

- kompletně nové repro

- Střecha potažena matnou černou folii

- přestříkal jsem pár plastů v interieru

 

Opravy:

- Po koupi jsem udělal rozvody

- nové žhavící svíčky

- Přední ložiska kol

- pravidelné výměny oleje

- přehraná mapa kvůli špatnému startování

- nová zámek řidičových dveří

 

Co plánuji:

- Dostal jsem taková ty klasická Alu kola na Octavkách (15') tak je vyměním (lepší než plecháče)

- Přemýšlím o faceliftu

- Dodělat tempomat

- Parkovací senzory + kamera

- Zaslepit EGR

- Tablet místo rádia

- Časem snížení podvozku a 17' kola

- spoiler

- opravit lak

- volant

 

Jsem s tím autem velmi spokojen, absolvoval jsem cestu do Chorvatska a letos jedu do Itálie a zatím mě nezklamala. Nahodím fotky

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři

surfman: Nene. není to z Trutnova.

 

Diky za podporu. Je to nezvyk, když Vám lidi v dnešní době něco pochválí. Jo ta barva je celkem nezvyklá, to se mi naní líbí.

 

Ted momentálně zkouším nahradit rádio tabletem, je tam pár drobností, které se musí dořešit, aby to nebyla nějaká "fušerská" práce.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...