Přejít na obsah

Hladovej běloch


Doporučené příspěvky

Nazdar borci!

Taky bych rád přispěl bábovičkou a ukázal Vám moji bílou srandu, kterou sem si před měsícem pořídil a furt ještě nevím, jestli jsem udělal dobře. Podle slov majitelky (první byl její bratr) je auto bezproblémové a nově již nevyužité (koupili si Rapida). Pravda vyšla hodně rychle najevo, o rozvodech mi neřekla ani slovo a já si toho před koupí všiml na poslední chvíli - byli přejeté o 5000km. V servise u známého sem se dozvěděl, že u téhle motorizace už se setkal i s přejetýma 30 000 km :blink:.. Hned co mi vyměnil rozvody přišla další bomba, mám zatuhlý zadní brzdy, nepovolují se jak mají a budu muset koupit nový třmeny i s destičkama - jsou docela sjetý, jde to vidět na první pohled. Jinak jsem v autech amatér, tohle je moje první a doufám, že mi pár let vydrží, nečekám od něj nějakou dlouho dobou spolupráci když si uvědomím že vyjelo z výrobní linky když sem byl v první třídě :lol:

 

Octavia 1,8 20V, 92kw, sedan , SLX, 1998 najeto 207 542 km

 

Do budoucna chci předělat interiér, moc se mi ta imitace dřeva nelíbí, pohrát si s menší korozí u dveří řidiče a samozdřejmě u prahů, je to trošku vzitý. Všiml sem si menší koroze i u patých dveří, na všechno chci naběhnout tenhle víkend tak uvidím jak to dopadne. Centrál odemkne všechny dveře jen od spolujezdce, když odemknu od řidiče tak se otevřou jen řidičovi dveře za prapodivnýho zvuku, asi to bude celý potřeba vyčistit a rozhejbat, popř. vyměnit pro svůj dobrej pocit. :palec:

 

Zatím sem s ní spokojen, táhne skvěle.. Snad mě nesedře z kůže :smich:

 

Fotky interiéru, boků a zadku dodám později, tohle sem fotil narychlo dneska před prací.. Kdybych se vrátil z práce a najednou by před domem nestála, tak abych měl aspoň nějakou vzpomínku B)

 

 

 

 

 

post-39418-0-57817400-1408054130_thumb.jpg

post-39418-0-29642100-1408054279_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Severně od Brna, kousek :) hezky možná ze předu vypadá, jenom počkej na další fotky :D jinak, potřeboval bych se poradit. U dveří u řidiče mi připadne, jako by se na nich někdo vyvrátil - jsou trošku spadený dolů a dře mi kousek plechu na plech a začíná to rezavět. Volal sem kámošovi do servisu jestli to mám podložit podložkama nebo co s tím, řekl mi ať ty dveře zvednu heverem ale abych řekl pravdu, docela se toho bojím :wacko: nesetkal se s tím někdo? Budu vděčnej, za každou radu!

Odkaz ke komentáři

Abych nebyl za úplnýho Lojzu, tak sem se taky trošku připravil. Kamarád se mi nabídl sám, napíchl mi to na VAG a zjistil mi něco málo o tom autě a řekl, že žádnou větší závadu nenašel. Mohlo mě hned na místě trknout, proč je sjetá jenom jedna strana zadních destiček.. :wallbash:

Čert to vem, aspoň si toho budu víc vážit, když za sebou uvidím kus odvené práce :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Zdar jak svina :-D

 

po dvou a pul letech jsem objevil svoje vlakno :smich: , tak bych v tom mohl zase pokracovat.. :-D Casu moc nebylo, kupoval jsem domek, probihaly opravy, pritelkyne otehotnela a porodila mi 3 mesice zpet dceru, takze auto nedostavalo tu extra peci jakou jsem si predstavoval, spis to byl pracant.. No, a ted, kdyz uz se vsechno uklidnuje se chystam na omlazovaci kuru ala facelift, rs narazniky atak..

 

provedene upravy za 2,5 roku [emoji38] :

- kompletni vymena zadnich brzd, katastrofalni stav

- sundany listy ze dveri ( i s troskou laku :-D )

- led interier, led kurf, lampicka...

- led pasky v prednich svetlech, led parkovacky + zpatecka, spz

- dodelany DO s vystrelovakem

- vymeneny predface svetla za L@K + facelift blinkry

- zadni lampy facelift a nasledne zatmaveni

- novy nerezovy zadni dil vyfuku

- spz ramecky off

- novy znaky

 

 

+ prototyp rozsviceni svetel pri odemknuti dalkou ( led predni mlhovky, led pasky, led zadni svetla vcetne spz ) - zatim testovaci provoz, potrebuju sledovat jestli se to nebude chovat nejak nestandartne..

 

 

 

 

a video z funkce led pasku ve svetlech..

 

 

post-39418-0-90291700-1491592645_thumb.jpg

post-39418-0-08616700-1491592848_thumb.jpg

post-39418-0-03053700-1491592880_thumb.jpg

post-39418-0-30312200-1491592897_thumb.jpg

post-39418-0-18891900-1491592949_thumb.jpg

post-39418-0-06321200-1491592983_thumb.png

post-39418-0-19131900-1491593117_thumb.jpg

post-39418-0-14609600-1491593166_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...