Přejít na obsah

neotvira se termostat


Guest Venca66kw

Doporučené příspěvky

Guest Venca66kw

potrebuji radu mam oct I 66kw odeslo mi tesneni pod hlavou nejdriv sem vyndal termostat projel se a to same takze hlava dolu na srovnani tesneni novy dal jsem to dokupy jezdi to ale blizi se zima tak jsem tam vratil ten termostat co jsem vyndaval pred opravou na zkousku a presatlo to topit neotevre se chladic je studeny vcera jsem koupil novy otevirani 87stupnu dal jsem ho tam a nechal ohrat rucicka byla lehce pres 90 a porad studeny chladic a netopi tak nevim co dal rozvody jsem nemenil jen remen dekuji za rady

Odkaz ke komentáři
  • o 6 let později...
V 21. 9. 2014 at 18:43, Guest Venca66kw napsal:

potrebuji radu mam oct I 66kw odeslo mi tesneni pod hlavou nejdriv sem vyndal termostat projel se a to same takze hlava dolu na srovnani tesneni novy dal jsem to dokupy jezdi to ale blizi se zima tak jsem tam vratil ten termostat co jsem vyndaval pred opravou na zkousku a presatlo to topit neotevre se chladic je studeny vcera jsem koupil novy otevirani 87stupnu dal jsem ho tam a nechal ohrat rucicka byla lehce pres 90 a porad studeny chladic a netopi tak nevim co dal rozvody jsem nemenil jen remen dekuji za rady

 

muses mi napsat co sy mel za zavadu a jestly sito opravil.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...