Přejít na obsah

Kostitřas


Berry-

Doporučené příspěvky

Ahoj chlapi, na své Octě 1.9 TDI (77KW) jsem měnil tlumiče. koupil jsem od MAYLE a je to hrozně tvrdé. Na 18" kolech hrůza, tak jsem čekal na přezutí na 15" kola a je to děs. Máte někdo na své Octě tlumiče stejné značky? Případně je někdo z OV kdo by byl ochotný se v mém autě projet?

Díky moc

Odkaz ke komentáři

Studénka/Bílovec..jako můžeš se někdy stavit, ale já si myslím, že jestli jsou fakt tak strašně tvrdé, časem o něco "povolí" jsou prostě nové. Brácha má stejnou O2, má najeto o 200tis. méně a taky když sednu k němu, jde poznat, že má tlumiče čerstvější ;) :) Jsou pocitově tvrdší a celkově stabilnější. Takže jak tak přemýšlím, asi budu muset taky koupit nové :lool:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • auto dotlmené a mal som pocit na dialnici že to hučí pri 150km/h ako keby som šiel cca 130km/h takže niečo to určite spravilo 🙂 sedačky už idú ale ešte treba toho dosť dorobiť čo sa týka elektriky a pozapájanie. Posed paráda ale sedím v nich o poznanie vyššie tak neviem či je potreba aby sa ešte vysedeli (dorábal tam peny čalumník) alebo to je tým že sú elektrické a nejdú tak nízko ako manuálne. Opäť pocitovo cítim sa že som tak o 5cm vyššie ako by som chcel..
    • Aktuální nájezd 249 tis. km. nová cena 159 tis. Kč.
    • Ahoj, moc děkuju za vysvětlení, ale bohužel to tím nebude. Zkoušel jsem volnant v jiném autě (v Golfu a tam funguje). Stejně tak multifunkce z toho Golfu funguje i v Oktávce. Přijde mi to jako vzájemná nekompatibilita té multifunkce s podvolantovkou 😞  
×
×
  • Vytvořit...