Přejít na obsah

Aktuální spotřeba na neutrál


Doporučené příspěvky

Zdravím ...po výměně rozvodů řeším špatný starty teplý to točí a na po pátý to chytne....v servisu mi řekl,že na pc mu ukazuje čidlo teploty jinak než počítač..dal jiný a pak ještě zkusil jinou barvu další a stejný...dnes jsem koupil ogigo a pohoda,ale vystrašil mě,že na volnoběh mám na plubovce aktuální spotřebu cca 2.5l...jeljsem domu při rychlosti kolem 100 po dání na neutrál mi to šloz 1.0 na 0,6 -0,7 ....při nižší rychlosti 40-50 mi to ukazovalo 1.4 po příjezdu domů na místě 2,5...je pravda že jedu domu zpomalím dám jedna a dojedu na místo na silnici..jak to máte vy?...děkuji... Jo mám octavii r.v.2000 1.9 66kw

Odkaz ke komentáři

úplně stejně, tohle prostě starší budíky dělají a taky už to tu bylo řešeno, zkus prolistovat téma 66kw a najdeš to tam

 

Díky...něco jsem četl,ale chtěl jsem se ubezpečit..taky jsem na netu četl ,že by to mohlo být chybou vstřiků :-( ale když to tak je je to OK..

0,4 l/hod

 

To máte na volnoběh po přijetí někam?....to mám,když jedu tak kilo a dám neutrál :-) ...ale jestli máte facelift tak to jo :-) podle rad tady:-)

Odkaz ke komentáři

Davidos1980 : Mám po face, ak sa nemýlim. V lete naštartujem a je 0,5 a keď prejdem na križovatku cca 500 m a na semafóroch stojím, tak je 0,4. V zime na tej istej trase preskakuje medzi 0,4 až 0,6. Ako sa mu chce.

 

Tak to máš krásný :-) ...jinak můj poznatek z originálního čidla a po zkouškách jiných značek a barev jak jsem psal ..tak dnes ráno a ted z práce auto zahřátý na 90stz...cca po 7km :-) LUXUS oproti tomu co tam bylo 3 měsíce ,kdy se mi auto zahřálo někde po 15-20km...blbejch 800kč za origo :-) a topí to snad po 2km....to ,ale přesně nevím "myslím tím,že je cítit teplejší vzduch né studený"...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

tak jak to tu ctu nejak nechapu co ma teplotni cidlo spolecnyho s rychlosti ohrevu motoru na to m,a podle me vliv za prvy termostat a za druhy jak tomu slapu na krk ale urcite ne teplotni cidlo

 

Tak to myslím,že vliv má...dal jsem nové čidlo"neoriginál" a termostat ...podle ručičky na budíkách se mi ohřál motor na 90st. cca po 15-20km...teď co jsem dal origo čidlo "termostat stejný"..se motor na 90st.ohřeje cca po 7km

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...