Přejít na obsah

externi GPS - vypadava signal


pmajer

Doporučené příspěvky

Zdravim,

 

cca 4 roky vlastnim OII kombi r.v. 2005 s vestavenou navigaci.

 

Hned po koupi jsem instaloval GPS/GSM alarm, ktery posila GPS souradnice a vse fungovalo bez problemu.

Cca po roce pouzivani(nezjistuji si pozici kazdy den) jsem prisel na to ze mi Alarm casto neposle GPS souradnice - prisuzoval jsem to alarmu jako takovemu. Nicmene pak jsem z nejakeho duvodu potreboval pouzit navigaci, tak jsem vyuzil svuj mobil. Pri pouziti ruznych NAVI aplikaci( Sygic, Google, Vaze), mi navigace po cas jizdy dost vypadavala, nekdy se nechytla vubec.

 

Zkousel jsem i jine mobilni telefony a vysledek stejny.

stahl jsem si do telefonu appku ktera zobrazuje aktualni GPS info vcetne poctu satelitu. Pri pouziti v aute opet satelity vypadavaji v nahodnycvh intervalech na nahodne dlouhou dobu.

 

 

Pokud zastavim a vylezu ven z vozidla tak se dva/tri metry od auta signal ihned chyti.

 

 

Nekde jsem cetl ze snad nejake frekvence radii, nebo prave pouziti externiho GPS systemu s Internim(integrovana navi) muze za urcitych okolnosti pusobit problemy.

 

 

Vypozoroval jsem take ze napriklad ve vetsich mestech vypadava GPS casteji nez nekde na okreskach apod.

 

 

Setkal jste se nekdo s podobnym problemem?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři

Mne toto (vypadavanie GPS signalu akejkolvek navigacie) v OI sposobovalo radio (s integrovanou navi), nieco v nom "odislo" a zacalo rusit. Neriesil som a radio letelo von z auta, aj ked hralo spickovo (becker indianapolis).

 

hmm, zkusim odpojit radio a uvidime. Dik

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...