Přejít na obsah

Black ELEGANCE


Doporučené příspěvky

na bezne vycteni chyb + nejake kodovani staci, ale ne vzdy funguje korektne, mel jsem verzi, kde napr neslo v centralni elektrice kodovat - napsalo to "kodovani prijato", ale zmeny se neprojevily, musel jsem nahrat starsi verzi a bylo to OK ... avsak ta stara verze zase neumela precist columbuse

 

taky se mi osobne stalo, ze centralni jednotka "zesilela" ... odemykaly se jen jedny dvere, auto se samo zamykalo ikdyz to bylo odkodovane, ale vse se vyresilo a napravilo ... nicmene stalo se mi to

Odkaz ke komentáři

Mám jeden už rok a půl z aliexpress od švédského prodejce, a nikdy s ním nebyl žádný problém.. Jediný problém na co jsem byl samotným prodejcem upozorňován bylo ať nestahuju aktualizace VCDS ale ať běžím pořád na staré verzii která je shodná s kabelem..

A jak říkám, kódoval jsem od corner funkce, přes vypnutí hlašení o tom že nejsem připoutanej, různou diagnostiku až po mazání servisních upomínek atd.. - vše bez jediného zaváhání... :)

Odkaz ke komentáři

první jsem částečně rozřízl a jak jsem pod to dostal ruku tak plexi šlo normálně páčením odlepit. u druhého už jsem byl chytřejší a a nožem jsem jen v tom žlabu odřízl tu vnější stranu a postupně plochym šroubovákem vyškrabával to lepidlo a pak jsem ten šroubovák dostal až za tu hranu a postupně dostával od sebe. snad to z mého návodu pochopíš :D

ketys jasné výbojky vyměním obě a rovnou za 6000k ;)

Odkaz ke komentáři

No ako poviete, kazdy nech si tam da co chce :)

Osobne som vyskusal vybojky 6000K do hlavnych svetiel a nakoniec som skoncil pri 4300K, s ktorymi som videl ovela lepsie.

Okolo 6000K ma napr. novy passat, ale s full led, kde je svietivost vyssia ako maju xenony, takze tam je vidiet dostatocne. V zasade plati, cim modrejsie svetlo (rozumej vyssie K), tym musi byt tok svetla (lumens) vyssi, aby bolo dobre vidiet...hlavne za dazda, kedy tmava vozovka pohlti ovela viac svetla ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...