Přejít na obsah

Dension Gateway pro BT


Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám Octavia 12/2009 po faceliftu, autoradio Swing, maxidot, ovládání na volantu. Kvůli spojení hands free s telefonem jsem si koupil a nechal zapojit Gateway pro BT- GWP1V21 (Seat,Škoda VW). Měl jsem telefon Samsung S4mini. Ten se normálně spároval bez problémů. Při příchozím hovoru se vyplo radio a z repráků bylo slyšet vyzvánění. Po přijetí hovoru ale volaný už slyšet z repráků nebyl, on mě ale slyšel. Hovor jsem musel dokončit klasicky, tedy posloucháním přímo z telefonu. Elektrikář, který mi to montoval, mi řekl, že některé telefony s tím HF prostě nefungují. TLF se někdy spojil správně, ale spíše ne. Zkoušel jsem i tovární nastavení telefonu a nic. Změnil jsem tedy telefon na iPhone 5s a ten pracuje naprosto spolehlivě a korektně. Jenže mi moc nesedlo ovládání iOS a chtěl bych se vrátit k Androidu.

Nemá někdo zkušenost s tímto HF a kompaktibilním telefonem s Androidem,kdy to prostě bude fungovat jako s iPhonem? Mám chuť si koupit S5mini, ale Samsungu, jako značky se už trošku bojím.... Já myslel, že bluetoth jako bluetoth, že to musí být jedno.....

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...