Přejít na obsah

Autorizovaný servis


Doporučené příspěvky

Zdravím

 

Auto je už 3. krát v servise lebo sa im nepodarilo spraviť všetko na prvýkrát. :wallbash:

 

Chcel som opraviť:

 

1,rozbil som plasty na podvozku keď som prechádzal stavbou mali vymeniť tie ktoré tam niesú resp. sú rozbité :1. za predným kolesom, 2 stredový plast, 3 pred zadným kolesom,

 

2, páčka stieračov nefungovala v najrýchlejšej polohe,

 

3, výmena stieračov

 

Pri obliadke auta s technikom vysvetlené, ktoré plasty sú rozbité , že ich objednajú a páčku mi rozchodia alebo vymenia.

Vymenili mi olej čo som nechcel, ale bol som rád mám predpísaní interval je až pri 30 tisíc km vymenili pri 17 000 km, vymenili stierače a jeden plast z 3 lebo objednali zlý diel a na posledný zabudli a vymenili stierače.

Následná navšteva kvoli plastu ktorý objednali a páčka ktorá zase hnevala, resp. fungovala keď som ju držal. Opravili páčku ktorá akotak fungovala, že sa to rozchodí a plast vymenili.

Pri víkendovej búrke som zistil že páčka funguje iba ak je zapnutý zadný stierač, a plast pred zadným kolesom akosi stále chýba, čo som zistil pri umývaní auta.

Dnes je tam auto 3-krát tak som zvedavý čo spravia.

Bol som natom že autorizovaný servis nemusím kontrolovať čo a ako spravili, plus ako bonus som bez auta od 6:00 rána do takej 14:00.

Začínam byť čoraz smutnejší z prístupu servisu a aj z auta kedže je nové a troška sa kazí, zlatý dobrý Ford :palec:

 

PS: auto je služobné preto autorizovaný servis :wacko:

 

 

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...