Jump to content

2din vwgroup autoradio


Janekkolenat

Recommended Posts

Jedna se o cinsky model autoradia urceny do koncernu vw napriklat octavia superb fabia passat polo atd. Autoradio ma cervene podsviceni, bluetooth,dvd, mp3, navigaci, vystupy na couvaci kameru, zapojeni zesilovace, moznost zapojeni ipod a dvr kamery. Autoradio je mozne ovladat pomoci tlacitek na volante pri pouziti spravmeho adapteru. Na autoradiu byla provedena oprava utrepaneho konektoru a proletovani popraskanych spoju nyni autoradio ok. Za me dodelany ventilator na chlazeni autoradia. Autoradio je plne funkcni ale bez jakekoliv zaruky! Moznost instalace pri osobnim predani.

 

IMG-20200830-200540.jpg

IMG-20200830-200554.jpg

IMG-20200830-200623.jpg

IMG-20200831-194948.jpg

IMG-20200831-194952.jpg

IMG-20200831-195142.jpg

adapter-oem-ovladania-z-volantu-pioneer-

 

cena 3500kc

Link to comment
 • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
 • Příspěvky

  • Ahoj, díky za užitečnou radu. Kompletní reset a restart jsem už předtím sice jednou předtím provedl, ale bez úspěchu. Teď jsem si všiml, že uvnitř zůstal starý CD disk, který jsem tedy vyndal a zkusil zase reset s restartem. Několik dní bylo vše v pořádku na kratších jízdách (do 30 minut), ale při delší cestě se se zamrznutí s restartem změnilo. Systém nahodile bez žádného pokynu začne hledat/načítat vložené CD/DVD, které tam ale není. Trvá to několik vteřin a nejde se mezitím přepnout nikam jinam. Po chvilce se zasekne a následuje restart a zase chvilku klid.  Neměl by někdo nějakou radu na toto? Předpokládám, že bude chyba někde v CD/ DVD ROM. Pomohlo by například odpojení právě jen ,,kabelu´´, který se stará o toto médium (jestli tam tedy přesně právě tento je) nebo úplně něco jiného? Děkuji moc za všechny rady. Snad už se to blíží k nějakému finální vyřešení. 
  • Svorkovnice v levé kapse kufru  , pokud je tažné tak jeho zásuvku. 
  • S tymto skusenost nemam. Ale sklo som ja musel davat vymenit, tak uz oprava nepripadala moc do uvahy. Tak to moze byt vlastne aj tym 😄 
×
×
 • Create New...