Přejít na obsah

Změna bluetooth jednotky


Doporučené příspěvky

Zdravím, omlouvám se jestli už tu toto téma existuje, pokud ano budu moc vděčný když napíšete odkaz na vlákno. 

Mám Octavii 2, 2006, rádio Audience, bílý maxi dot display, bluetooth jednotku mám 5P0 862 335 B, tato jednotka umí pouze přijímat hovory, chci místo toho koupit jinou jednotku, která podporuje i přehrávání audia a vytáčení hovorů z tel. seznamu. Která jednotka kompatibilní s rádiem a maxi dot toto umí? 

Odkaz ke komentáři

Staré jednotky A2DP - přehrávání hudby neumí, to samé platí o starých rádiích, bohužel pokud náš nové rádio a HF jednotku, tak ty co umí A2DP zaser nekomunikují s maxidotem, takže nejde párovat telefon, asi nej řešení je koupit AMUNDSEN + nebo RCD 330/360, mají integrovanou HF a umí přehrávání hudby, musí se na ně vyměnit gateway, jinak nefungují s předFL parkovákem, volantem a maxidotem.....

Odkaz ke komentáři
před 15 minutami, Rolbař napsal:

Staré jednotky A2DP - přehrávání hudby neumí, to samé platí o starých rádiích, bohužel pokud náš nové rádio a HF jednotku, tak ty co umí A2DP zaser nekomunikují s maxidotem, takže nejde párovat telefon, asi nej řešení je koupit AMUNDSEN + nebo RCD 330/360, mají integrovanou HF a umí přehrávání hudby, musí se na ně vyměnit gateway, jinak nefungují s předFL parkovákem, volantem a maxidotem.....

Do výměny rádia se pouštět nechci, mám tam soundsystém a to je celkem kámen úrazu... 

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...