Jump to content

Tomdlouhan

OctaviaClub
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutrální

Recent Profile Visitors

1 722 profile views
 1. Ahoj.Rada je asi takto najdi drát kterej je pod napětím po zapnutí klíčku ,nebo drát kterej je pod napětím po spuštění rádia.Cerveny většinou žlutý je trvale, což by bralo baterku . Řešení je víc ale především je důležitý uvést jaký rádio jaký auto.
 2. Lze to zjistit podle VIN. Někde na netu je na to stránka zadas vin a vyjede ti co to auto umí.
 3. No takhle to je , tudiz mas 1 Octavku z lepsi vybavou , to je jina , no nejsme si jistej jestli , radio 2DIN ktery tam chces dat bude mit svuj Canbus a bude mluvit z autem . Nejaky radia jsou , konektor zalezi na vyrobci prodejci , nektery maji ISO , nektery ne . Zalui co mas v aute za konektor , podle toho se to da resit A halvne , nejsem si jistej ze 2DIN neorigo umi zobrazovat na maxidotu stanice , za me je to jen vec zvaku , ja mam 2octavku maxidot to umi ale nikdy jsme to nepouzival , ani u original radia . Stanici mam na radiu a vidim kde jsme , na budikach jejsou dulezity jiny veci ne
 4. Ahoj . Predvsim bych se snazil najit pojistku , nekde urcite je , sterac ji ma taky , nektery pojistky jsou v motorovym porostoru a nektery , v levym sloupku , kdyz otevres dvere u ridice , tak prostor kde je otvor pro ofuk oken pod nim je plastvy kryt , ten sundas a mas pojistky , na viku , je schema ktera na co je , a jinak je to i v knizce v navodu k pouziti .
 5. Ahoj. Predvsim je treba napsat , jaky mas auto , i OCTAVIE rady 1 , canbus nebyl a pouziva se konektor ISO a,rozmer radia je 2DIN . Canbus je az od octavie 2 tj od roku 2005 , nova rada , da se rict po faceliftu . Radio ma jiny rozmer , je ve tvaru lichobezniku a do 2 DIN otvoru NEJDE . v Octavii 2 v lepsich vybvach je maxidot , kterej ukazuje stanice , bohuzel pouze z radiem SKODA , columbus , ktery je stale v prodeji za cca 80 000 kc . Pak maxidot ukazuje i stanice naladne na radiu . Nahrada tohoto radia , z iny , bohuzel toto neumi , ale plne bhradi toto zminene radio , Pokud mas oct
 6. Ahoj. Canbus je až od 2 verze. 1 octa má ISO konektor ,osobně si myslím že to fungovat nebude. 1 octa má otvor 2 DIN to je rozdíl proti 2 octě . Tenhle rozmerbzb2 do 2 NEJDE.
 7. No super. Takže zbývá ta druhá možnost,změřit odběr v klidu z baterky ,ale jak jsem psal je to pro někoho kdo to zná a ví co dělá. Odběr po zamceni cca 5-10 min NESMI být víc jak 11-15mA pokud je to víc je někde problém. Pak se musí odpojit rádio a měřit znova . Pojistka je v motorovém prostoru v knížce je přesně popsáno která pojistka na co je.
 8. Ahoj. Především jedna věc ve svazku je konektor kterej má oranžovou a červenou barvu ten musí být rozpojeny. Pokud je je třeba měřit odběr z baterky v klidovým režimu a zamčenými autě. Na to je potřeba měřák kterej má rozsah alespoň 15A. Pro někoho kdo nemá základy elektriky je to nevhodné zkus někoho kdo to una on ti to změří budeš vědět víc Pro informaci GTW 2010 už by měly být ok.
 9. Tady http://www.correct.cz/detail.php3?typ=Za1.1DAB&odvetvi=auto.zesan
 10. Na zpátečku NELZE. Obraz bude skákat po nastartování.
 11. Je to jednoduchý kabel ti dělá anténu. Na konci kabelu by mělo být stejný napětí. Anténu máš novou nebo ne mám odzkoušenou tuhle na soklu má LED která před montáží do střechy indikuje přítomnost napětí http://www.correct.cz/detail.php3?typ=Aa8.3&odvetvi=auto.aant
 12. Ahoj. Důležité je jakou máš Octavii 2 má sice maxidot ale ne všechny ukazujou stanice. Pokud by si chtěl android rádio z Číny tak neukazuje. Can bus je u těchto rádií součást bez toho to nefunguje tak jak má . Tyto vozy mají již komunikaci po síti proto canbus.
 13. Ahoj. Pokud máš rádio z DVD mechanikou je problém z umístěním. Jinak to docela pasuje. Nevím jak u tebe ale PX6 má tři polohy zadního kaslíku tudíž lze přemístit, já to mám až nahore, všechny dráty pod kaslíkem,jde to blbe ale jde. A to mám za rádiem spoustu dalších udělátek modem DAB ovládání z volantu a relé pro ovládání kamery,prostě elektrárna. Ohledně hlášky na odblokování neporadim,já mám účet u Google až odblokování nemám problém.
 14. Tomdlouhan

  Radio

  Ahoj. Důvodu může být víc asi bych zkusil napájecí konektor PIN c 4a 7 někdy je to přehozený a rádio nemá plus.U 1 Octavie to tak někdy je další možnost je zkusmo! Propojit červenej a žlutej drát. To by mělo pomoct.poopr odzkoušet na stole přes ext .napájení zápolení je stejně plus červený žlutý a černý minus pól. Víc nenapíšu dej vědět jak to dopadlo.
 15. Nejsou součástí repro musíš si je objednat extra.
×
×
 • Create New...