Jump to content

Škoda Rapid 1.2 63kw (2013) - Nefunkční přední ostřikovač

Recommended Posts

Posted (edited)

Zdravím,

nemáte někdo nějaký tip na co se zaměřit ?

Nefunguje mi přední ostřikovač čelního skla, zadní funguje, motorek nevydává žádný zvuk a však proud do něho jde. Hadičky ucpané také nejsou.

Zkoušel jsem dávat už i nový motorek a výsledek stejný, dostal jsem tip, že by to mohlo být komfortní jednotkou ale před tím než to dám nějakému auto elektrikáři, rád bych si zkusil pomoct sám.

Nenapadá váš něco co ještě omrknout ?

Děkuji mockrát za jakýkoliv tip

D.

Edited by dominikvyt
r. výroby
  • dominikvyt changed the title to Škoda Rapid 1.2 63kw (2013) - Nefunkční přední ostřikovač

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zdravím nemáte někdo černý strop na liftback? 
    • Zítra budu mit pumpicku tak to zkusim. Ale kdyz nastartuju, tak se tahlo zatahne na doraz, po vypnuti motoru chvili trva nevim asi 5 sekund nez to povoli a tahlo se vrati zpet. 
    • Dnes venek, zítra se vrhnu na vnitřek. Příští týden mě čeká výměna spolujezdcovo stahovačky, která sice zatím nepraskla, ale podle zvuku které vydává to bude mít brzy za sebou. Výměna stahovačky bude komplikovanější, protože mám vytlumené dveře, proto jsem koupil raději i nový tlumící materiál. Pak už jen dotáhnout ruční brdu a zas bude auto snad dlouho sloužit. 🙂
  • Create New...