Přejít na obsah

Lambda sonda a její vedení do motoru


Doporučené příspěvky

Zdravím hoši. Mám Octavii 1.8t 110kw kód motoru AGU.

Na diagnostice při načítání chyb má řj. Byly lambda sondy v hajzlu. Vlezl jsem pod auto a tam byla jen jedna s jedním konektorem. Na výfuku byl otvor jen pro jednu a to pro lambdu před katem. A v ní byla lambda co se dává za katalyzátor. To bych neřešil udělal bych druhou díru za katem a dal lambdu co má být za katem. Jenomže je tam vedený jenom jeden konektor a to pro lambda sondu za katalyzátor. 
Potřeboval bych od vás poradit ohledně vedení toho konektoru (kabeláže) do motoru. Kde to je zapojený nebo do čeho vede. Ta kabeláž z lambdy za katem vede do motoráku a ke kabinovému filtru a tam myslím že do krabičky s jinými konektory. Případně bych potřeboval i vědět čeho tím majitel chtěl dosáhnout že oddělá kabeláž od přední lambdy (lambda sondy před katalyzátorem) a dá místo ní lambda sondu za katalyzátor.

Dám nějaký foto

Předem všem děkuji za rady🙏🙏🙏

EC91CCB5-E411-4485-833C-AC19D657E7F1.jpeg

097C4040-EEBE-4E4D-A729-6C27923D9970.jpeg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...