Jump to content

RNS510 Columbus - skladba nepokračuje tam, kde přestala hrát


Recommended Posts

Zdravím. Již delší dobu mě trápí, že po nastartování auta nezačne hudba hrát přesně tam, kde přestala. Začne to hrát opět od začátku. Což je celkem oprus, když si chci vyslechnout dvouhodinový set. Pokud před vypnutím motoru přepnu například na radio a pak po nastartování přepnu zpět na HDD, tak to pokračuje kde to skončilo. Jakmile ale zapomenu, tak zase odznovu. Nevíte někdo, co s tím? Před tím než bylo radio v opravě (nová instalace a zároveň update), tak to fungovalo. Děkuji za info.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Příspěvky

  • Ahoj všem. Byl by tu schopen někdo, kdo s touto problematikou má osobní zkušenosti se podělit o informace, / detailní postup  /, jak v řídící jednotce vozu provést " Parametrizaci akumulátoru "  - kalibraci nové baterie. Děkuji všem za nějaký detailnější postup... Dík.I.N.
  • V nedelu som mal upratovací deň a príprava na zimu. Z vonka umývanie, dekontaminácia ironom a clayom, odmastenenie, 2 krát voskovanie fusso, tekuté stierače rain-x. Spätné zrkadlá mám pripravené na lakovanie len sa neviem rozhodnúť pre bordovu alebo čisto čiernu. Rozmýšľam nad čiernou a podľa nálady si budem meniť kryty nakoľko tie na aute sú viac menej v slušnom stave. 
  • Skoro bych řekl že to tohle schéma nebude ptz k motorku vedou jen dva kabeli k mikrospínaci na ovládání odjistovani taky jen dva kabely a pak dva k zámku dolů 
×
×
 • Create New...