Jump to content

Loupající se lak


Recommended Posts

Zdravím, 

nové auto O4, první léto v provozu, ani neni červenec pryč a už se mi loupe lak na střeše. Auto je garážované, zatím nebylo mimo ČR. V autorizovaném servisu mi řekli, že je to prý od ptačího trusu a na reklamaci to neni - když sem se jich ptal jak mám podle nich zabránit tomu, aby mi ptáci neposrali auto, když už si teda s nim dovolim i vyjet z garáže, tak tomu se prý zabránit nedá, to je prý z vyšší moci. Prý se musí celá střecha obrousit a znovu nalakovat a pochopitně tim stejným lakem .... tak sem se jich ptal jak často tam budu takle jezdit na kompletni přelakování 😉 .... no prostě šaškárna .... takže sem objednanej v AS na 'zdokumentování' závady a následně to prý pošlou na posouzení do Škodovky ... tam počítám to na první dobrou zamítnou, ale vydaji nějaké papírové rozhodnutí a s tim už snad můžu zkusit aspoň ČOIku nebo podob. , resp. nemáte někdo podobnou zkušenost ?

J.V.

20230727_090602.jpg

20230727_090615.jpg

20230727_090628.jpg

20230727_090624.jpg

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Příspěvky

  • Ahoj všem. Byl by tu schopen někdo, kdo s touto problematikou má osobní zkušenosti se podělit o informace, / detailní postup  /, jak v řídící jednotce vozu provést " Parametrizaci akumulátoru "  - kalibraci nové baterie. Děkuji všem za nějaký detailnější postup... Dík.I.N.
  • V nedelu som mal upratovací deň a príprava na zimu. Z vonka umývanie, dekontaminácia ironom a clayom, odmastenenie, 2 krát voskovanie fusso, tekuté stierače rain-x. Spätné zrkadlá mám pripravené na lakovanie len sa neviem rozhodnúť pre bordovu alebo čisto čiernu. Rozmýšľam nad čiernou a podľa nálady si budem meniť kryty nakoľko tie na aute sú viac menej v slušnom stave. 
  • Skoro bych řekl že to tohle schéma nebude ptz k motorku vedou jen dva kabeli k mikrospínaci na ovládání odjistovani taky jen dva kabely a pak dva k zámku dolů 
×
×
 • Create New...