Jump to content

RNS510 z VW nefunguje ovládání hlasitosti na volantu


Recommended Posts

Ahoj všichni, snad to tu ještě nějak funguje.

Mám O2 2006 ale interiér mám komplet facelift. Koupil jsem si RNS510 (z VW kvůli červenému podsvícení), původně jsem měl RNS315 a všechno fungovalo na 1*

 

RNS510 funguje (spojení s BT jednotkou, zobrazování na maxidotu, filmy) až na ovládání hlasitosti kolečkem z facelift O2 volantu, přepínání skladeb mi funguje, dokonce i po zmáčknutí kolečka se rádio mutne. Neví někdo, jestli se to dá vyřešit? 

 

Navi:

1T0035680L H04

Firmware 5238

 

Zkoušel jsem různé kódování přes VCDS ale nepomohlo. Počítám, že jestli to jde vyřešit, tak jedině úpravou firmwaru.

 

V okolí Ostravy/Olomouce můžu přivést. Popřípadě navi zašlu přepravkou a opravu samo zaplatím (pokud to bude cenově přijatelné). Jako poslední možnost opravy mám prodej a koupě Columbuse a přeletovat LEDky.

 

Díky za rady a zkušenosti 🙂

20231029_122209.jpg

20231029_122223.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Příspěvky

    • Dnešný progres. Koberec vytepovany už par dni suchý, nastriekal som nanho zafarbujucu farbu na koberce a opäť vyzerá pekne čierny, posúďte sami 🙂 uvidim co to vydrzi, snad nebude púšťať farbu. ďalej som zacal vytlmovať, este treba dokončiť druhu vrstvu ale uz mi dnes došla energia.
    • enkoder je součástka v každém přepínači. Osička toho přepínače točí mechanismem, který generuje signály vpřed a vzad pro jednotku.  Tahle součástka se dá změřit, když jí odpájíš z plošnáku tak jí zkontroluješ. Řekl bych, že kodováním to nebude, když ti fungují ostatní tlačítka...  
    • Hlásím opět problem. Na tlf to jde, na pc ne. Stejná wifi. Nejde ani jeden prohlížeč
×
×
  • Create New...