Přejít na obsah

Zabiak ŠkodaOctavia.CZ


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ten volat mi nepasuje :) .

 

Mám sice předfaceliftovou Octavii, ale mám v ní faceliftový volant. kua!

Asi byl někdo ve škodovce nedočkavý a dal mi tam už novej mám rok 00 takže těsně předface. :palec:

 

Nejhorší je toho času. Musel jsem jet 1pro pučenej volant, pak dvakrát do Dolních počernic přes celou prahu a pak k Martinovi a všechno v niveč.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Seru na tunění :o

 

Je konec. Vypáčený auto a subáč opět v prdeli!!!!!!!!!! Už podruhé!

Tentokrát vykradeno na Vinohradech u nákladového nádraží. Rádio a zesilovač naštěstí zůstal asi ho někdo vyrušil. Mám toho dost.

Mám si kupovat třetí subáč???

To už jako nejde.

 

Lidi jsou posraný kurvy. Tohle auto je potřetí vykradené. Fakt potřetí!!!!!!!!!!!!!!!!! Jednou posraný auto a 3x. Na autě už není žádný zámek protože po vykradení zadělávám.

Odkaz ke komentáři

To me mrzi chlape, holt pekny auto pritahuje pozornost a ten subac tam casto byva, jsou to zm*rdi :o

 

Jinak kde u nakladovyho nadrazi, nekde primo u posty? Jednou jsem tam Tvuj autak videl, ale asi ho ridila mamina...

 

Muj autak je vykradenej taky 3x, naposled asi pred sesti rokama, prvne jen rezerva, podruhy jsem toho cernyho smejda vyrusil, stal jsem u baraku za bilyho dne asi 2 minuty, vyloup zamek, ale dovnitr to nestih, zacvaknul jsem zamek a vyrazil, ze ho nekde prejedu, nastesti utek, mlada horka krev, potreti sel opet cernej borec najisto, rodicove tenkrat byli na navsteve a meli pujceny auto, a nechali tam nakup obleceni, tata aktovku s dokladama, novej oblek, boty, mama nakej kostym, k tomu si cikorky vzaly i radio, skoda 25000 jen na vecech, k tomu sada zamku...

Odkaz ke komentáři

Jak je tam ta benzínka a hřbitov. Tak v té ulici se dobře parkuje.

Zajímavé je, že o rádio se nepokusili. Ani by neměli šanci ho vyndat, jak už jsem psal pořádně jsem ho přidělal takže bez sundání palubky ho nevyndáš leda ho rozrubeš..

A ani neprohledával kastlík. Flashky v popelníku a v kastlíku zůstaly.

Prostě vypáčil dveře u řidiče a šel rovnou do kufru sebral subáč a ještě se podíval na rezervu, ale nechal jí tam.

Stáhly se všechny okénka a do auta nachcalo.

 

Má to cenu kupovat třetí subáč? Leda ho tam nějak přišroubovat.

Odkaz ke komentáři

Hele zámky neměním. Prostě je vždy nechám zadělat. Takže už na autě není žádný zámek. Asi ty zámky pořádně zadělám i vevnitř nějaký plech, aby to otevřít prostě nešlo. Teď nevím co je pod záslepkou nedělal jsem to já.

Ten subáč pak leda nějak přišroubovat. Kdyby bylo i rádio v řiti tak tam montuju starej škoda kazeťák a končím.

Odkaz ke komentáři

Aha, tam ted parkuje hodne lidi. A bylo to ve dne nebo v noci?

 

Ja naopak mam nechany zamky, jen mam odpojenej zamek kufru, aby to trvalo trochu dyl, nez otevre kabinu i kufr... Pri tom, jaxem ho vyrusil, tak ho jen vyloup, ja ho pridelal zpatky a oprava za 0,- Nez aby mi rozrubali ty zm*di dvere... Furt je levnejsi pripadne koupit novej subac (mam asi za 2800), nez resit zamky nebo dalsi opravy. A radio by museli z palubky vysekat sekerou :o A nic vic tam nemam, leda tu rezervu...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...