Přejít na obsah

MŮJ ČERNÝ MAZLÍK


RAZTY

Doporučené příspěvky

Pekne :)dalsi Tckar , konecne uz tady nejsme v mensine .)

 

Hudbicka pekna, jen se chci zeptat jestli nepocitujes omezeni v origo radiu (v kvalite reprodukce), na moji soustave jejiz zaklad je DX v porovnani s jinymi 2din radii (testovan Pioneer) i netrenovane ucholo poznalo extremni zlepseni kvality reprodukce, bohuzel vsak investice nejakych 35 tis.kc za radio v dnesni dobe je mimo me.

Odkaz ke komentáři

TAK SE MI ZASE POVEDL HUSARSKÝ KOUSEK :smich: ZADŘELY SE MI TÁHLA STĚRAČŮ A STĚRAČE SE TOTÁLNĚ ZASTAVILY U PROSTŘED OKNA.

MUSEL SEM TO VYKUCHAT A POKOUŠEL SEM SE TO ROZHÝBAT.......BOHUŽEL MATERIÁL NEVYDRŽEL A ŠLO TO DO KYTEK.

JEŠTĚ ŽE MÁME NEZNÁLKA KTERÝ MI TO SEHNAL A HYRSI DODAL......MIRO A JURO DÍKY VÁM UŽ ZASE STÍRÁM :lol::smich:

A TADY PÁR FOTEK MOJÍ UKRUTNÉ SÍLY :) :lol: :lol:

post-643-1248897672_thumb.jpg

post-643-1248897742_thumb.jpg

post-643-1248897843_thumb.jpg

post-643-1248898001_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Polo si zatím nechávám. V rámci rodinného autoparku půjde pryč SII, pokud ho tedy někdo koupí. 🙈 Dnes proběhl servis ve 115 tis.km. Olej, filtr, brzdovka, doplnění AC a výměna levého skla zrcátka, které se odlepilo (origo sklo 1600 😞). Na jaře jsem dal nové letní gumy Sebring Summer 3 (najeto nějakých 1500 km), takže to hezky a potichu sviští. Letos budu muset ještě udělat zadní silentbloky přední nápravy - klasická nemoc podvozku PQ21 (FI, FII, FIII), už jsou natržené, v zimě dost nechutně vrzaly. Asi to udělám v srpnu, podle toho jak budou kačky. Jinak to jezdí hezky, když jede člověk klobouka po dědinkách, tak to jede pod 5l, v tempu na dálnici pod 8l. A pořád mě baví, když potočím dvojku do omezovače 😄 Tenhle motor se VW fakt povedl. Při další výměně oleje možná nechám udělat dekarbonizaci.
    • Ahoj, ve Slovinsku mi někdo otevřel dveře šroubovákem. Dveře jdou normálně otevírat a zavírat. Mám havarijko, ale rád bych se vyhnul výměně celých dveří. Máte někdo zkušenost kdo by to dokázal opravit, ideálně autorizovaný servis.
×
×
  • Vytvořit...