Přejít na obsah

Liberecký kraj


Frigo

Doporučené příspěvky

My jsme měli ve spodním patře našeho domu vodu po prsa, garáž a sklep po střechu... Oktávka byla pryč, takže cajk, ale moje Felicie v garáži úplně utopená... Teď vyhazujeme nábytek ze spodního patra a počítáme škody... Tohle ve Frýdlantě nikdy nebylo : (((( Nejde nám elektrika, voda, nemáme kam na wc... pitnou vodu a jídlo nám nosí známí a přátelé, kteří se také podílejí na úklidu našeho domu a u kterých můžeme alespoň hodinu denně žít jako kultivovaní lidé : (((

Odkaz ke komentáři

toho sem se bál že se Vám to nevyhne :-(

Já bydlim v Andělský Hoře u Chrastavy, do epicentra zkázy to mám jeden a půl kilometru a že bydlíme ve stráni tak sme měli štěstí.

Držim pěsti ať to se z toho brzo oklepete.

Kdyby ste potřebovali přivézt čerstvý chléb a něco k jídlu tak dej vědět, mám dovolenou tak můžu zajet téměř kdykoliv

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Vypadá to tam pořád dost drsně z baráku už máme uklizeno, nic co bylo ve spodním patře to nepřežilo, všechen nábytek a věci jsou vyházeny... Od úřadu jsme dostali potvrzení že na našem baráku byla voda do výše 230cm. V bytě byla voda do výše cca 160cm... Dodnes nám nejde internet a voda z vodovodu teče pouze užitková a nesmíme v ní mýt ani nádobí... Vysoušíme byt, nic jiného se ani v tuhle chvíli dělat nedá.. Vysoušení potrvá s těmihle přístroji prý cca měsíc až dva... Až bude vysušeno, musí se nahodit omítky, vybílit vápnem a pak normálně malbu a shánět nábytek... Zatím všichni bydlíme ve vrchním patře vaříme na propanbutanovém vařiči a z pitné vody... Co víc dodat.. Mojí felinku už rozebírám na díly, všechno čistím a vysušuju a pak začnu zase skládat... Už jsem si sehnal "nové" sedačky, tapece a koberce... Uvidíme co dál bude v háji. Momentálně není jiná práce než vyklízet bláto ze zahrady a tak mno..

 

Jinak jestli začnete plánovat nějaký srázek, rád dorazím... :lol:

Odkaz ke komentáři

Ahoj Sutni, no je to síla to co píšeš, to Ti povim.

s tou Felinou nevím nevím, bude to asi piplačka kvůli elektrice a motoru, ale snad bude v pořádku, myslím že by to kvůli té vodě chtělo asi odstrojit a vyčistit komplet na plech a to je ale hrozný práce.

Jinka co se týče srazu tak nejbližší je na té Rozkoši za týden, ale rád už bych taky udělal něco menšího u nás, nejlépe na nějakém místě povodněmi nepostiženém, protože jak každej den projíždím Chrastavu tak se mi na to už vůbec nechce koukat na tu spoušť a zkázu.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Nazdááár :-) jsem rád že už se to vrací do normálu, vidim to tady v Chrastavě, i když takovej normál jako před 7.8. to ještě dlouho nebude.

 

Jinak já sem sklerotik, že to snad ani není možný, 20.9. dávám auto na téměř dva týdny do servisu, tak bychom měli spáchat něco v průběhu příštího týdne, jakýkoliv všední den kromě pátka, spíš k večeru, protože do 18hod bejvám v práci a do Liberce jezdim necelou hodinu.

Konkrétní datum a místo nechám na vás, pokud tedy bude mít čas...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...