Přejít na obsah

problikavani blinkru jen v mrazu


Doporučené příspěvky

Dobrý den   hledal sem už po foru a stejný problém jsem nenašel. 

mam octavia 2,0 aqy  rok 1999  problém je jen když je venku vice jak -6  problikávají  výstražné světla  blikají kontrolky blinkru na budicích , blinkry , ale vystrazny trojúhelník uprostřed palubky ne (je vyměněn za novy a problém pořád pretrvava ) problem je pri odemcenem aute , pri zamcenem , za jizdy nez se zahreje  .

pokud mněl někdo stejny problem  at poradi prosim 

Odkaz ke komentáři

Popíšu co jsem měl za problém já, ale nejsem si jistý jestli to může být tvůj problém - z ničeho nic mi začly bláznit blinkry, cvakalo to v tlačítku výstražných. Původně jsem tedy myslel, že je problém v tom spínači event. v přerušovači blinkrů, který tam je umístěn. Na nějakém fóru jsem ale narazil na radu - problém způsobovala páčka blinkrů a vyřešili to prostříkáním kontaktolem - provedl jsem (tam radili sundat plasty pod volantem kolem páčky, já nic nedemontoval, jen vyklonil páčku na jednu stranu a dírou prostříkl hadičkou a to samé při vyklonění páčky na druhou stranu) a od té doby - klepu na dřevo - klid.

Tak to můžeš zkusit pokud bys myslel, že to může být podobná závada, za to nic nedáš a je to triviální úkon.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...