Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

1.5 TSI 110 kW

Sign in to follow this  

Vše o motorech 1.5 TSI 110 kW v Octavia 4

0 topics in this forum

There are no topics in this forum yet

Start the first topic
Sign in to follow this  
    • Zdravím, dobrý večer Škodováci, přišlo chladné počasí a s tím i teploty kolem nuly. Dneska, když jsem chtěl odjet od přítelkyně, jsem nastartoval a z motoru se ozývaly klepavé zvuky, když jsem zkusil přidat trošku plynu tak jakoby to klepání zrychlilo. Teď jsem přijel domů, auto bylo zahřáté, a už jsem žádné klepání neslyšel. Nestalo se někomu něco podobného? Popř. Co by to mohlo být a jak s tím dále pracovat. Děkuji.  Auto:Škoda octavia 1 1.9 TDi 66 kW r.v. 2001
    • Me se to hned nezdalo, ze by jsi mel stejnou barvu, matne jsem si pamatoval, ze mas zelenou metlu, kdezto ja nam pastelku.  Pocitam s tim, ze se to bude zhorsovat. V Brne ty budiky opravuje na pockani jeden chlapek, chce za to 1200 Kc (podle me dost penez), ale za pul hodiny jsou budiky funkcni. Sam bych si na to asi netroufl... Dela i zmeny podsviceni a tak si rikam, ze kdyz bych tam byl, tak si necham udelat podsvit budiku ala Audi 😃
    • Petře to byla docela sranda...jel jsem tam s dcerou Aničkou a tu si ten frajer nechal v autě a mě poslal čekat do čekárny 🤣 Ani to nebylo moc slyšet ani vidět jelikož před mym autem byl obrovský karavan. Maro vyfuk je sice seriovy ale rachot umi udělat pěkny staci mit otevřene klapky na sport režimu.  
  • Create New...