Přejít na obsah

FW 4020


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...
  • o 5 týdnů později...
  • o 2 měsíce později...

Tak pořád špekuluju co a jak a proč mi nejde to co mi šlo před nepovedeným upgradem. Na fotkách je jak co to umělo a neumělo před a po.

První tři fotky jsou před kdy mi rádio nečetlo SDHC karty ale pouze SD, ale zobrazoval se rádiotext a i DAB. Sice jsem nezjistil jak to funguje ale zobrazovalo se to. Jakou jsem měl verzi FW jsem nezjistil protože dál než do menu na obr. 3 jsem se nedostal.

Vzhledem k tomu, že jsem si tuto fungující konfiguraci zbořil pokusem o up na verzi 5218, která stejně vůbec nefungovala, nainstaloval jsem FW 3814. Sice se dostanu do menu kde zjistim verzi FW, verzi map a jiné informace o radiu, ale radiotext mi nejde. Jediný zlepšení oproti původní verzí je že mi to čte i SDHC karty.

Poradí mi někdo jakou jsem tam mohl mít verzi? A jakou tam můžu nahrát?

 

post-4225-0-68141800-1367959893_thumb.jpg post-4225-0-20317800-1367960254_thumb.jpg post-4225-0-91908100-1367959881_thumb.jpg post-4225-0-01837900-1367960677_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Čaute,tak včera jsem si dal do auta Columbuse . Zkoušel jsem si dlouhým podržením tlačítka setup zjistit verzi HW a FW . To jsem sice zjistil , ale nějak je mi divné , že tam mám defakto jen jednu obrazovku . Proti vám , co jste sem dávali obr. tam nic nemám. Čím to může být , nebo kde se k těm druhým údajům můžu dostat ? Co se se táče HDD , píše mi to , že je tam volných něco přes 18GB , přitom , že tam neni nic uložené ??

Můžete mi prosím poradit, jestli ty FW a HW jsou aktuální , nebo je mám aktualizovat, popř. na jakou verzi ?

post-2502-0-68461300-1368270939_thumb.jpg

post-2502-0-63906400-1368270955_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Zdravím. Měl bych dotaz :-) Dnes jsem zkoušel nahrát nové mapy, vše se mi podařilo, ikdyž jsem v to nedoufal, ale bez problému jsem je nainstaloval. Spíše bych potřeboval poradit, jakou verzi mám nahrát softwaru? Nyní tam mám verzi 1020 (podle servisního menu) a HW-Version H74. Nebo jak poznám ze štítku, jaký soft by mi navi nezmrazil??? Ani by mi to tak nevadilo, jde o to, že mi nejdou nahrát s 16 GB SD karty skladby (vůbec jí to nenajde)...

 

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři

Postup v autě: na hrající navigaci stiskni na navi: SETUP + MIC + EJECT...počkej 20 sekund vlož cdčko s image(viz níže) doporučuji pálit v Alcoholu 120%. Pak na konci až to napíše successfully jen počkej až vyjede CDčko. CDčko vyndej ven ze štěrbiny DVD mechaniky a navigace se sama restartuje.

 

Odkaz na Alcohol120%:

http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=5405&t=4&i=1

volant.zip

Odkaz ke komentáři

Cau cau

 

chcem sa podelit s aktualizaciou firmwaru.

Chcel som si aktualizovat mapy na V.10 ale predpokladal som ze si musim upgradnut firmware lebo som mal verziu 1020 :( tak som stiahol nejake verzie ktore sa mi nepodarilo spojazdnit iba mi to zrusilo cele radio :) ale bol som aj na tuto verziu pripraveny. bol to firmware EU_4120_FW_70_25_5.ISO (stiahnute z ulozto.sk)tento mi to cele rozhasil :) dostalsom sa dalej k verzii EU_4020a_noru_70_25_5.ISO (stiahnute z ulozto.sk) ktora uz konecne prebehla vsetko ok tak som ciastcne " hepy ". ako uz tu bolo pisane kedze forum uz mam niekolkokrat precitany aby som bol informovany bolo nutne zvolit spravne cd (ja som pouzil dvd lebo cd nekupujem uz roky ) DVD-r 16X Imation a na x-ty krad som to napalil v Clone cd rychlost 1x (zrusil som asi 4 dvd :) )

V radiu dom v zapnutych mapach naraz stlacil SETUP + MIC + EJECT a po cca 10 sec. som pocul ako keby to chcelo medium ale na obrazovke nic tak som ho tam vlozil a uuuspesne sa mi rozbehlo a napisalo konecne 100% load a potom stacilo pockat uz asi iba cca 50 min a vsetko zase slape ako predtym.

Akurat ze pri tejto aktualizacii sa mi zmensili info o systeme iba na 2obrazovky a predtym som mal 4 :)

 

Ale super je ze mi to zrusilo uplne mapy - som stastny ako blcha :(

Mam napalene najnovsie mapy V10 east. Az ich otestujem cestou do Prievidze a spet tak po novom roku napisem ci je to oka

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Take se podelim s upgradem, ktery jsem provedl cca pred 10-ti dny.

Jelikoz u me byla verze firmwaru 4020, popr. 4120 nestabilni, tak jsem po nejake dobe nasel firmware 5238 upraveny i pro stare hardwarove verze Columba, po vypaleni na DVD(vrele doporucuji pouzivat DVDecka pro upgrady, upgrade je mnohem rychlejsi a bez chyb cteni) jsem vlozil do Columba, asi po 45-ti minutach bylo hotovo a Columbus funguje naprosto skvele, vsechny veci zustali zachovany(servisni menu, odblok, atd.) a jedine co se ztratilo byly predladene stanice v pameti radia(coz byl naprosto minimalni problem). Mozna je to jen pocit, ale zda se mi columb rychlejsi oproti 4xxx FW a hlavne je mnohem stabilnejsi....jeste jsem ho nemusel restartovat z uplneho zatuhnuti, coz se mi v predchozich verzich stavalo jednou az dvakrat za tyden.

Co je noveho od 4xxx v teto verzi...samozrejme radiotext(mozna bych vyresil lepe grafiku, zabira zbytecne moc obvrazovky, ale aspon uz tam konecne je), zda se mi nova grafika na pdc, rychlejsi odezvy na prepinani mezi obrazovkami(aspon pocitove pro me)...bude toho asi vice, ale nemel jsem cas to zkoumat, za tu dobu jsem najezdil kolem 3000km, takze bych rekl, ze je to celkem odzkousene a ze by to mohlo byt OK. Kdyby neco budu ifnormovat ;)

Upraveno uživatelem Bladik
Odkaz ke komentáři

Tak nahrání proběhlo bezchybně, ale pak me to pozadalo vytahnout CD, coz jsem udelal, zarizeni se restartovalo, ovsem pote nabehlo normalne radio, zkousel jsem naladit nejakou stanici, coz ji i slo ulozit do pameti, ovsem nebyl slyset zvuk...Ani z nalazene stanice radia, ani kdyz jsem zapnul CD s hudbou s pripojeneho menice...Tak nevim co nyni???

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...