Přejít na obsah

Jihočeský kraj


Guest houmik

Doporučené příspěvky

Zdar, na bod jedna ti mohu odpovedet :-)

Octavie mohou merit dvema zpusoby (z pohledu z policejního auta):

  1. aktivní měření - toto je detekovatelné antiradarem a může měřit pouze to co má před sebou. Toto měření, je ale možné obousměrně, tedy někoho kdo jede proti nebo někoho kdo mě předjel změřím.
  2. pasivní měření - probíhá na základě srovnání rychlosti s cejchovaným tachometrem ve voze. Doza za sebe může měřit jen cca do 100 metrů, před sebe může měřit až na 2km. Nicméně pro úspěšné změření s tebou musí přesně srovnat rychlost a udržet si tě v rámečku s měřením, coz je rozumne cca na 200-300 metru pred sebou a za sebou nemerit vubec, max kdyz se na ne budes lepit na 10 metru

 

k bodu dva, vim o nekolika autech, ktere jezdi s tou menavkovou folii a pry zadny problem. Te prvni bych se na hlavnich svetlech bal.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...