Jump to content

Jihočeský kraj


Guest houmik

Recommended Posts

Guest houmik

:D to je nas tady z jihu tak malo, ze se jeste nenasel nekdo, kdo by nam tady zalozil tema? :mellow:

 

dekuju, ze jsem mohl byt prvni, to nemuselo byt ;)

Link to post

Říkáš jsi jak bůh? Nikdy ho nikdo neviděl,ale všichni věří, ež existuje... :lool:

 

Určitě není problém něco domluvit a někde něco vyhlásit. Střed jihu jsou cca Budějky? Třeba nějakej den navečír, nějakej parking někde, možnost přesunu na něco k jídlu? (Donald, Globus)

Link to post

OK. Co třeba ten příští pátek? Třeba 18-tá? Nebo klidně můžeme aj dřív. Já končím v práci cca va tři tak bych dal nějaký kino a pak se někde srazit.

 

(vydědíte mě když nedorazím oktávkou? Nevím jestli už budu mít podvozek. Rupla mě pružina tak musím objednat novej a vyměnit)

Link to post

Ó děkujiiiiii No dneska mě odeslali podvozek tak snad už bude příští pátek na autě. Jinak kdyby se Vám chtělo do Veselí tak připravím plac pro nějaký grilování klidně a kdo si co doveze se může ogrilovat ;-) Popít můžeme, stany není problém postavit... :palec:

Link to post
Guest houmik

Jestli vis tu obec pred Lisovem, kdyz jedes smer na CB? V ty vesnici se na me nalepil typek s BMW X5, v obci jsem jel normalne 50 km/h, ale za znackou jsem na to slapnul a tam je par zatacek peknych. :P reknu ti, typek se ztratil nekde za prvni zatackou, asi presednul na druhou sedacku, jak to s nim zamavalo ;) predjel me potom na ty 4proudovce pred CB, tam si to nemohl odpustit. A hned co me predjel, tak to zaslapnul a odpocoval na sjezd. No chapes to? :palec:

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Příspěvky

  • souhlas...mícháte jabka s hruškama. Straší navigace mají mapy o velikosti 6-10G. Jsou rozděleny na oblast Východ a Západ. Tyto mapy se nedají stáhnout z webu koncernu a vyžadují speciální postup přípravy SD karty. Novější navigace mají mapy volně k dispozici na webu koncernu dle VIN kódu vozu. Vyžadují ale origo kartu do navigace. A na jaké vlastně mapy? Do jaké navigace? Do té novější? Tam už taky není možné stáhnout mapy dle VIN free? Jestli ne tak to jsou fakt hovada 😞 Koupíš si auto za mega a po roce si musíš koupit nový mapy za 5 litrů?! Tvl! To už je fakt moc 😞
  • Původní dotaz/žádost tu byl na mapy, a tedy nikoliv vč. karty.
  • kodiaq píšeš tady totální nesmysly.... tady se bavíme o navigaci Amundsen v Octavii 2, superb 2, Yeti... ty píšeš o navigaci Amundsen v MQB platformě Octavia 3,Sup3, Kodiaq... naprosto odlišné systémy, pouze stejný název.. nejdřív bych si to nastudoval než nesmyslně radit
×
×
 • Create New...