Přejít na obsah

Maxi-K = rozhraní pro Maxi-Dot (obdoba D-Dotu)


pazduch

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Nová verze software!!

- úprava inicializace Maxi-dotu - výrazně snížena pravděpodobnost nevykreslení loga po zapnutí zapalování

- automatická synchronizace přenosových rychlostí - zkrácení spojování s některými ŘJ, např climatronic, nebo parkovací asistent

- automatická teplotní stabilizace - zatím není dostatečně otestována

- Podpora zobrazení parkovacího asistenta po zařazení zpátečky!!! Viz manuál strana 14 a 15.

 

Všechny informace naleznete v Manuálu 1.02 v prvním příspěvku. Pro update software u starších Maxi-K pište na mail z prvního příspěvku.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Pokud už máš polodot, měli by stačit jenom budíky, nic dalšího potřeba není. Zvládnout by to měli v každém servisu. Sehnat budíky s dobrým maxidotem je vcelku oříšek a někdy to ani nejde hnedka poznat, jestli je maxidot na výměnu, nebo ne. Většinou tmavne, když je horko. Kontakt přímo na někoho ověřeného nemám. Časem bych chtěl nabízet kompletní přestavbu.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

tak dneska proběhla instalace maxi-k, s tím i oprava kabelů a jsem nadmíru spokojen a můžu pazducha jen DOPORUČIT!!! domluva proběhla ve 2 ráno, dojel jsem v jednu, o půl 5 jsem odjížděl s novými budíky :) dik moc :pivo:

 

pazduch: poloha plynu je pouze fyzicky, tempomat to nebere... šlo by přes maxi-k ukazat i dlouhodobou spotřebu? rad bych měl uprostřed aktualni a nahoře dlouhodobku, kdyžtak mi pls napiš jaky kod mam zadat :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

pod displejem jsou diody (20ks v dolních 2/3 a myslim 8ks dvoubarevných v horní třetině). Nedá se ale udělat jakákoliv barva. Zatím jsem se tím moc nezabýval. Co se týče černého pruhu, to mají všechny maxidoty, je to dělící přepážka pod displejem a je tam kvůli tomu, aby u aut bez rádia nesvítil celý displej.

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Guest Oskar 9

Dobrý den.Jsem tu nový.Chtěl bych vyměnit polodot za maxidot u octávie 1 1.8T 110 kw 2002 a dočetl jsem se tu že to dělá v Praze "rolbař".Je prosím možné poslat na něho kontak?Předem moc děkuji.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...