Přejít na obsah

Odkladacia schránka namiesto popolníka pred radiacou pákou


Matix

Doporučené příspěvky

Trochu nechápu to šedý podbarvení txt, blbě to vypadá ale hlavně se to hůř čte.

Jak jsi vymontoval popelník? To spíš celou schránku. Popelník je jen vložka která se s tý schránky jen vyndá a máš odkládací schránku do který ještě můžeš dát vložku aby ti tam nechrastily třeba drobný.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Pokud by to nekoho zajimalo, skutecne tam box z Yetiho sedi a to bez uprav.

Problem je ale v tom, ze po pripojeni AUX kablu z loketni operky jde zvuk pouze ze strany ridice. Nemel by nekdo nejaky tip, cim by to mohlo byt? Neni tam treba neco nekde naprogramovat, aby auto vedelo, ze je tam neco jinak?

IMG_0553.JPGIMG_0554.JPG

Odkaz ke komentáři

Mně se právě rozsvítí světla okamžite po nastartování s ovladačem na pozici 0, takže mi jde hlavně o to, jestli pro rozsvícení popelníku potřebuju otočit ovladačem a tím rožnout osvětlení celé přístrojové desky a nebo se rožne automaticky po nastartování.

Mým umyslem je připojit kablík (původně k osvětlení popelníku) k USB portu. Pokud je třeba rozsvítit celou přistrojovou desku, budu muset vytvořit jiný logický obvod.

Odkaz ke komentáři

Tohle mě zaujalo, u mé O2 mi chybí v autě USB pro hudbu, bohužel v autě nemám žádný AUX vstup.

Můj dotaz zní, mám rádio Cruise, a pokud to dobře chápu, tak není možnost MDI kabel připojit k tomuto rádiu. Jak by se to dalo vyřešit abych mohl mít USB v autě?

Koupit nové rádio a natáhnout si USB?

Odkaz ke komentáři
před 9 hodinami, Kai-Yin napsal:

Mně se právě rozsvítí světla okamžite po nastartování s ovladačem na pozici 0

To se ti už rozsvítí světla po otočení klíčku do první polohy, ne? Denní svícení Skandinavia. Já mám denní svicení Amerika, po uvolnění ruční brzdy se rozsvítí potkávačky bez palubky, ale dokud prostě neotočím ovladačem světel, tedy i osvětlení palubky, tak je v popelníku tma, jak otočím tak se rozsvítí.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...