Tak dnes u nás proběhla mnou velmi neoblíbená příprava na zimu .Výměna za fungl nové zimní pneu Nokian WR D3 205/55/R 16 91H a alu Dezent 7.5x16.Štelovák jsem přizvednul o 3.5cm a koza je na světě.Ještě přehodit masku a je hotovo.Pár mobilo fotek pro porovnání,léto zima :(