Přejít na obsah

MAIDEN

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    343
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele MAIDEN

  1. Ahoj Libore.To černý GT je moc hezký a gratuluji majiteli.Dnes už trochu raritka.:PS:podlaha od Péti je v super stavu,každou chvilku dorazí poštou poslední součástky.
  2. Jarda majitel-perfektní výběr vozu a mé uznání za parádní červenou barvičku. Jarda mechanik-Super prácička a doladění výbavy. Tudíš 1:1
  3. MAIDEN

    (OI)-komplet tapecy

    Aktuální cena 2500kč
  4. Ahoj Libko.Máš odemne emajl a sz.
  5. U nás OI combi 1.9 74kwPD AXR r10/2009-nalítáno 26500km a zatim to docela jezdí.
  6. Velká pochvala pro Jeldu .Opět objednávka vyřízena bez jakých koliv prodlev a k mé maximální spokojenosti.Cena bezkonkurenční.Martine děkuje ti Martin.
  7. Ne ne kámo,v pondělí jsem makal celej den v Praze.To byla nějaká konkurence. :D
  8. Jasně sousede je to na Libuši. ul K pejřárně.
  9. Nazdar Dekouši.Mě se ty kolečka líbí,tak jak jsou.A hlavně je to jenom na tu pos.anou zimu. ;) Zdraví tě Praha.
  10. Tak dnes u nás proběhla mnou velmi neoblíbená příprava na zimu .Výměna za fungl nové zimní pneu Nokian WR D3 205/55/R 16 91H a alu Dezent 7.5x16.Štelovák jsem přizvednul o 3.5cm a koza je na světě.Ještě přehodit masku a je hotovo.Pár mobilo fotek pro porovnání,léto zima :(
  11. MAIDEN

    Pískování a lakování ALU

    Nedavno jsem přesně tuhle věc řešil.Ptal jsem se ve fi.Rogi ve Vestci u Prahy.4ks alu.16 opískování,oprava oděrek a lakování komaxitem tuším 3900kč. ;)
  12. Prodám budíky (nafta)bez maxidotu a s PIN.Mají nalítáno cca 14t.km a jsou z mého vozu r.v.2009.Nejsou poškrábané a jinak poničené. cena 1300kč. kontakt-sz -yukonlom@seznam.cz -777281733 Martin-MAIDEN
  13. MAIDEN

    Zimní pneumatiky

    Já jsem pořídil na zimu NOKIAN WR D3 205/55/16/91H.Zatim se mi válí doma.Až otestuji,dám vědět.
  14. MAIDEN

    Laurinka

    Já tě tu také mezi námi vítám a gratuluji ti k pěkné slečně v combi. Mám také takovou s dlouhou prdelkou a taky papá naftu.PS-Pozor!!!Když máme sraz v OC CHODOV,musíš projet garážema až na střechu. :D
×
×
  • Vytvořit...