-
Počet příspěvků
155 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele funaki
-
Na štěstí ne, asi se dobře trefil, on mi původně mířil na kolo (neviděl mě přes zaparkovaný auta),letěl jak vocas a na poslední chvíli to stočil, že sse svezl po předku. Aspoň když vystačej prachy předělám na xenony
-
Kámoš to do mě napálil
-
-
hm dík :lool: v pondělí musím nafotit fotky a poslat na pojistovnu, asi tam pripisu ze se mi z ty rany zlomil volant a dám tam RS2face :P
-
Já jdu hledat v kolik mi jede vlak :)
-
to je no:) teď ale přemejšlim jakou mám dát masku, a nejvíc ně sere ten nárazník, ten je na tom snad nejdražší
-
no dneska mi kluci ze servisu poroadili že rozpočtem, že tim jak je to auto starý by to bylo na prd
-
Na autodromu v depu to do mě napálil kámoš, letěl jak kokot a neviděl mě celý odpoledne jsem ji leštil,a večer mě takhle zruší, teď čekám na likvidátora
-
-
Tak to uděláme ten další tejden ne? Frigo se už těší do KFC
-
Čaues sousede 9.3. by šlo:) už bude po vejplatě ;)
-
Jmenuje se Boris :D a zatím se v autě necejtí moc dobře ale snad si zvykne, musím teď jezdit pomalu :D
-
-
já včera už spal asi:D a co jsi dneska kupoval v kaufu? Poslední dobou na sebe máme nějaký štěsti :(
-
laurinka pěkná ale až moc nízko, nikam nenajede a má uplě vybroušený podběhy od kol od rejdu podvozek HKS asi prej
-
doufám že to brzo spravěj, je to síla, to se mi ani nebudou chtít dávat ty letní kola
-
tam to je konec no, tam sme to projeli pomalu ale stalo se to až dál jak je odbočka na Noviny, u toho motorestu. A pak je taky párádní tankodrom nad ploužnicí směrem na hradiště, taky mazec.
-
cestou z jablonnýho do mimoně, tam sou díry jako prase a jel nalepenej za Lukášem(s tou laurinou) a vlítl do díry, já do ní vlítl taky ale na těch balonech to bylo v klidu akorát sem myslel že mi tlumič projel kapotou :) jó kdyby tam vocas neměl už letní kola tak se mu to nestalo
-
Tak co? Už jste doma? ten kámoš s tou modrou po cestě domu prorazil gumu, takže se mu ten dnešní výlet kapánek prodražil nějaký fotky ale špatenky z mobilu:
-
Frigo: kašli na praci a pojeď taky
-
Už jsem si to našel kde to je:) a ještě se mnou pojede kámoš a ten ví, tak se sejdem tam (vejplata už přišla tak je na naftu:D)
-
hoďte mi sem někdo prosím mapku kde je to letiště, já tam ještě nebyl, díík
-
hele kdy teda? ja doufam že až ve čvtvrtek, to jsem si zařídil volno v práci, a ještě sebou vezmu dva octavisty z lípy
-
néé jediný budíky budu muset nechat udělat smdčkama, ale to přenecham kamošovi, dělá mistra ve škole takže má lepší vercajk, hlavně se bojim abych tam něco nezkurvil.
