Přejít na obsah

funaki

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    155
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele funaki

  1. Na štěstí ne, asi se dobře trefil, on mi původně mířil na kolo (neviděl mě přes zaparkovaný auta),letěl jak vocas a na poslední chvíli to stočil, že sse svezl po předku. Aspoň když vystačej prachy předělám na xenony
  2. Kámoš to do mě napálil
  3. funaki

    Liberecký kraj

    Byl sem se tam podívat a lidí tam bylo jak když něco dávaj zadarmo :P ale kouř to byl pěknej
  4. funaki

    Liberecký kraj

    hm dík :lool: v pondělí musím nafotit fotky a poslat na pojistovnu, asi tam pripisu ze se mi z ty rany zlomil volant a dám tam RS2face :P
  5. funaki

    Liberecký kraj

    Já jdu hledat v kolik mi jede vlak :)
  6. funaki

    Liberecký kraj

    to je no:) teď ale přemejšlim jakou mám dát masku, a nejvíc ně sere ten nárazník, ten je na tom snad nejdražší
  7. funaki

    Liberecký kraj

    no dneska mi kluci ze servisu poroadili že rozpočtem, že tim jak je to auto starý by to bylo na prd
  8. funaki

    Liberecký kraj

    Na autodromu v depu to do mě napálil kámoš, letěl jak kokot a neviděl mě celý odpoledne jsem ji leštil,a večer mě takhle zruší, teď čekám na likvidátora
  9. funaki

    Liberecký kraj

    Zdarec, tak mám novej tuning kdyby někdo věděl o RS nárazníku, tak dejte vědět
  10. funaki

    Liberecký kraj

    Tak to uděláme ten další tejden ne? Frigo se už těší do KFC
  11. funaki

    Liberecký kraj

    Čaues sousede 9.3. by šlo:) už bude po vejplatě ;)
  12. funaki

    Liberecký kraj

    Jmenuje se Boris :D a zatím se v autě necejtí moc dobře ale snad si zvykne, musím teď jezdit pomalu :D
  13. funaki

    Liberecký kraj

    Tak co ste dostali k valentynovi?? ja sem dostal novyho spolujezdce v barve vozu
  14. funaki

    Liberecký kraj

    já včera už spal asi:D a co jsi dneska kupoval v kaufu? Poslední dobou na sebe máme nějaký štěsti :(
  15. funaki

    Liberecký kraj

    laurinka pěkná ale až moc nízko, nikam nenajede a má uplě vybroušený podběhy od kol od rejdu podvozek HKS asi prej
  16. funaki

    Liberecký kraj

    doufám že to brzo spravěj, je to síla, to se mi ani nebudou chtít dávat ty letní kola
  17. funaki

    Liberecký kraj

    tam to je konec no, tam sme to projeli pomalu ale stalo se to až dál jak je odbočka na Noviny, u toho motorestu. A pak je taky párádní tankodrom nad ploužnicí směrem na hradiště, taky mazec.
  18. funaki

    Liberecký kraj

    cestou z jablonnýho do mimoně, tam sou díry jako prase a jel nalepenej za Lukášem(s tou laurinou) a vlítl do díry, já do ní vlítl taky ale na těch balonech to bylo v klidu akorát sem myslel že mi tlumič projel kapotou :) jó kdyby tam vocas neměl už letní kola tak se mu to nestalo
  19. funaki

    Liberecký kraj

    Tak co? Už jste doma? ten kámoš s tou modrou po cestě domu prorazil gumu, takže se mu ten dnešní výlet kapánek prodražil nějaký fotky ale špatenky z mobilu:
  20. funaki

    Liberecký kraj

    Frigo: kašli na praci a pojeď taky
  21. funaki

    Liberecký kraj

    Už jsem si to našel kde to je:) a ještě se mnou pojede kámoš a ten ví, tak se sejdem tam (vejplata už přišla tak je na naftu:D)
  22. funaki

    Liberecký kraj

    hoďte mi sem někdo prosím mapku kde je to letiště, já tam ještě nebyl, díík
  23. funaki

    Liberecký kraj

    hele kdy teda? ja doufam že až ve čvtvrtek, to jsem si zařídil volno v práci, a ještě sebou vezmu dva octavisty z lípy
  24. néé jediný budíky budu muset nechat udělat smdčkama, ale to přenecham kamošovi, dělá mistra ve škole takže má lepší vercajk, hlavně se bojim abych tam něco nezkurvil.
×
×
  • Vytvořit...